Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

@MajxMam nadzieje że będzie jeszcze w tym miesiącu aktualizacja  szkoda ze nic nie wiedział Mat?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 9
  • 1

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

ja otrzymałem takie info:

 

You
Do You guys have any other person who might have same issue like me with the same device?
Netflix:
I have not received the same issue with this device so it is really an indication that the device connection is not stable.
 
Netflix:
Please tell our Partners which is your ISP that we already chatted about this issue and I referred them to you so they can assist you further!
 
Niestety mi nic nie powiedziano odnośnie aktualizacji.
Anonim

Nie dotyczy

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

@MajxCzy coś już wiadomo jak teraz działa ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 9
  • 1

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

Buforuje

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

Zauważyłem inną "przypadłość".

Nie jest to w sumie uciążliwe ale wydaje mi się, że przy łączu światłowodowym nie powinno występować.

Po uruchomieniu materiału bitrate i rozdzielczość długo rozpędzają się.

Wciskam "i" na pilocie i na początku jest rozdzielczość 480, za jakiś czas 720 i czasem po kilku minutach stabilizuje się na 1080 oraz bitrate na poziomie ~7Mbps


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 9
  • 1

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

U ciebie nie buferuje? Jakie masz łącze ? Jaka jest wersja netflix na twoim dekoderze?

Za każdym razem jak mam buforowanie bitrate 1080 spada na 480. U mnie nie da się spokojnie oglądać. Łącze 300.

Sprawa zgłoszona prawie 2 tygodnie temu a do dni dzisiejszego nic nie naprawili. Słyszę tylko, że są w trakcie. Zauważyłem, że tracę strasznie pakiety na węzłach telia. Tak ciężko im to naprawić ? Bitrate 1080 potrzebuje 5-8Mb/s. Support Netflix cały czas mówi , ze problem jest po stronie isp. Co zresztą widać na telii.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

W sumie nie to chyba nigdy nie miałem buforowania w czasie oglądania - jakoś sobie nie przypominam.

Łącze do 100Mbps.

Co ciekawe łącze nie jest Orange tylko TP Nets. Pamiętam, że jak Orange zaczęło instalować światło na ich łączach to ludzie zgłaszali problemy z serwisami streamingowymi ipla itp.

Były jakieś jakieś problemy na routerach brzegowych czy coś.

Ja na Netflix nie zauważyłem praktycznie żadnych problemów poza opisanym powyżej.

 

Za to na youtube buforowanie jest bardzo często.

Równowaga w przyrodzie musi być...

Anonim

Nie dotyczy

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

@Majx  Pytałem się przed chwila czy już coś wiadomo na temat aktualizacji do dekodera ale nic nie wiedzą kiedy będzie ale tylko pytali się mnie o Pesel abonenta tylko po co jak pisze ze nie problem z łączem a tylko z aplikacja.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 9
  • 1

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

@Anonim

Sprawa stoi w miejscu. Nadal nic nie naprawili.
Anonim

Nie dotyczy

Netflix Buforowanie dekoder Samung ICU-100

@MajxTo wiem tylko dlaczego nikt nie jest wstanie powiedzieć czy będzie aktualizacja firmware do tego dekodera.