Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom w iptv


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Multiroom w iptv


@qniknapisał(-a)

Nawet przy najwyższym pakiecie? Jak rozmawiałam z konsultantem i pytałam czy dek do multiroom to dek 4k to powiedział że tak i że jest to koszt 10 zł miesięcznie. 


Nie ma znaczenia jaki pakiet, koszt multiroom 10 zł i dzierżawa ICU IWU 10 zł.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Multiroom w iptv

@qnik 10 zl to miesieczna oplata z dodatkowy dekoder w multiroomie (wszystko jedna jaki model). Dzierzawa podstawowego jest gratis😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Multiroom w iptv

Z tego, co mi wiadomo UHD88 działa tylko po kablu. 80-tka miała możliwość komunikacji po 2,4GHz.

Sprawdź u znajomego na naklejce model i daj info, bo bardzo mnie zaskoczyłeś tą opcja 88-ki

 

Tylko dzierżawa. Na allegro były czasem wystawiane dekodery czy modemy, ale myślę, że były one sprzedawane po obciążeniu przez Orange klienta za "zgubiony" sprzęt po rozwiązaniu umowy. To niezbyt dobry pomysł kupować z takiego źródła. Jedynie słuszne jest dzierżawienie

 

___________________

* Scalono dwa posty, które były pod sobą - moderator Kinga


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 35
  • 0

Multiroom w iptv

Pewnie jest tak samo jak w c+, dekoder pozostaje własnością firmy nawet jeżeli abonent go spłaci, więc nie ma się co bawić w kupowanie na allegro. 10 zł za multiroom to dobra cena. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Multiroom w iptv

@ketrasaArtur  Witam i przepraszam, ale Dekoder Sagem UHD 88 nie ma możliwości go podłączenia do WiFi. Jedynie można do modemu przez Ethernet. Jedyne dekodery, które można podłączy przez WiF to Sagem WHD 80, Sagem IWU 200 4k, i samsung ICU100 4k.

@qnik Co do dekoderów to zależy czy masz opcja Neostrada, czy światłowód
przy opcji Neostrada są dostępne dekodery UHD 88, WHD 80, IWU 200 4K lub opcja do światłowodu to UHD 88, IWU 200 4K, Samsung ICU 100 4K koszt 10 zł miesięcznie w Multiroom


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 35
  • 0

Multiroom w iptv

Czyli że jeżeli konsultant na infolinię 

Pokaż szczegóły
Czyli sagem iwu 200 może być dekoderem dodatkowym (konsultant na chacie powiedział że dek dodatkowy do multiroomu to dek 4k). Chyba zdecyduje się na pakiet premium + 2x multiroom 

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Multiroom w iptv

@qnikTak może, być dodatkowym dekoder 4K IWU 200 4K jest do technologi miedzianej, czyli Neostrady przewidziany. przypadku światłowodu jest Dekoder Samsung ICU 100 4K Premium .


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 35
  • 0

Multiroom w iptv

Spoko, mam światłowód


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Multiroom w iptv

Jak mam światłowód i chciałbym za jakiś czas zamówić do niego telewizję to technicy muszą mi dekodery instalować czy też mogę odebrać w salonie i samemu podłączyć?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Multiroom w iptv

@Filip_PL samemu podlaczasz, dziecinnie to proste😁