Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Laptop OMEN 17 CB0052NW

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Laptop OMEN 17 CB0052NW

Syn odebrał wczoraj tj 08 kwietnia 2020 roku. Takie urzadzenie w ramach zakupu na raty. I pierwszy chyba najbardziej drażliwy temat do poruszenia, poza uwagami co do jakosci samego urzadzenia to kwestja gwarancji. Na urządzeniu zainstalowane jest oprogramowanie producenta HP Assistent, w ktorym m.in. podana jest data gwarancji. W tym wypadku data rozpoczęcia gwarancji to 20 stycznia 2020 ? czyli prawie 4 miesiace wcześniej.


Adnotacja 2020-04-09 093011.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Laptop OMEN 17 CB0052NW

Fajnie że jesteś zadowolony z komputera, Dell Alienware to inna półka cenowa i klasa, nijak go porównywać do Laptopa z tematu 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Laptop OMEN 17 CB0052NW

Widocznie urządzenie został oryginalne uruchomione wcześniej. Ale w czym problem? Jeśli zakup był na terenie UE, obowiązuje Cię data sprzedaży. Poczytaj warunki gwarancji.
Anonim

Nie dotyczy

Laptop OMEN 17 CB0052NW

@jerzysd  to co masz w Gwarancji jest ok, zgaduję że z promocji Laptop, więc czasem wcześniejsze zamówienie odroczono, stąd taka różnica startu Gwarancji, sprzęt nie był uruchomiany raczej, jak już to u dystrybutora 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Laptop OMEN 17 CB0052NW

HP zaznacza z automatu dzien produkcji jako dzien rozpoczecia gwarancji. Na podstawie mojej reklamacji i przeslania kopi faktury zakupu rzeczywiscie ma to zostac zaktualizowane do 6 dni. To nie byla promocja raczej przeplacilem z 1500 zł za tą konfiguracje. Ale to Orange, czasmi cena jest super. czasami nie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Laptop OMEN 17 CB0052NW

Ale dla laptopów to jedynie informacja jak zgubisz paragon lub fakturę. I tak jak laptop (odpukać w niemalowane) wysiądzie, to z tego programu wiele się nie skorzysta.
Anonim

Nie dotyczy

Laptop OMEN 17 CB0052NW

@Piotrekk85  ten laptop 3 lata wytrzyma, raczej się nie psują wcześniej, ja bym wolał w tej cenie Asusa czy MSI, lepiej wypadają po całości 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Laptop OMEN 17 CB0052NW

Niestety nie ma w ofercie. Ja wolalbym alienware. Ale w sumie po dodaniu Ram na 16GB, to jestem zadowolony, nawet to podswietlenie matrycy, juz tak sie nie rzuca w oczy

Anonim

Nie dotyczy

Laptop OMEN 17 CB0052NW

Fajnie że jesteś zadowolony z komputera, Dell Alienware to inna półka cenowa i klasa, nijak go porównywać do Laptopa z tematu 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Laptop OMEN 17 CB0052NW

Jednak wypełniłem formularz zwrotu, reset komputera nie wiele zmienił, w nim jest jakaś konkretna wada która objawi się po jakimś czasie dwójnasób. Znalazłem identyczny na rynku 1500 zł taniej z procesorem i7 a promocja była tylko 300 zł


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Laptop OMEN 17 CB0052NW

Na stronie producenta znalazłem aktualizacje BIOS z datą bodajże 30 marca 2020. Po aktualizacji. Jest zdecydowanie lepiej. Mam jeszcze parę dni na odesłanie. HP Support Assistanse nie informuje o tej aktualizacji, podobnie o co najmniej trzech wersjach nowych sterowników INTELA.