Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontrola rodzicielska dekoder 4k stream


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 39
  • 0

Kontrola rodzicielska dekoder 4k stream

Cześć,

Czy na w/w dekoderze można uruchomić jakoś kontrole rodzicielską. Zaznaczyłem w ustawieniach profilu głównego dostępne treści do 7 lat. Ale to chyba wogóle nie działa, czy może gdzieś coś jeszcze trzeba kliknąć. Czy można utworzyć np dodatkowy profil dla dziecka i na nim dostęp tylko do określonych treści TV oraz brak  dostępu np do youtuba, netflixa. A profil główny czy tez dostęp do Orange TV zrobić np na pin?

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

Kontrola rodzicielska dekoder 4k stream

@Ajoter 

Globalne profile chyba nie są respektowane we wszystkich aplikacjach. W poszczególnych serwisach trzeba to konfigurować indywdualnie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 39
  • 0

Kontrola rodzicielska dekoder 4k stream

Netflixa i youtube z poziomu dekodera jakoś ogarnęłam , zrobiłem poprostu wyłącz aplikacje i aplikacje znikły, zostaje mi kwesta dostępu do odpowiednich programów dla dziecka.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2638
  • 10836
  • 100

Kontrola rodzicielska dekoder 4k stream

Cześć @Ajoter

wydaje mi się że na dekoderze 4K Stream nie da się ustawić kontroli rodzicielskiej (kod dorosłych). Znalazłem takie informacje przesyłam linka do pomocy technicznej Orange Kody w usłudze Orange TV  https://www.orange.pl/omnibook/kody-w-usludze-orange-tv# 

  • Kod dorosłych to kod, którym możesz zabezpieczyć dostęp do filmów i programów przeznaczonych dla widzów pełnoletnich.
  • Ustawiasz go sam przy pierwszej instalacji.
  • Składa się z 4 wybranych przez Ciebie cyfr.

Jak zmienić kod dorosłych? 

Jeśli pamiętasz swój kod i chcesz zmienić go na inny:

Kod dorosłych można ustawić na dekoderach ICU 100, IWU 200, UHD 88, WHD 80.. Nie widzę na stronie Orange aby można było ustawić na dekoderze 4K Stream.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 449
  • 1135
  • 13

Kontrola rodzicielska dekoder 4k stream

"Kod dorosłych można ustawić na dekoderach ICU 100 (...)"

 

Nie żebym się czepiał, ale na ICU 100 taki kod można… ustawić. Tyle, że to absolutnie nic nie zmienia. Zgłaszałem to już ileś razy, napisałem temat na tym forum, sto razu obiecywano mi, że "ma pewno po najbliższej aktualizacji…" - i nic. Można wpisać kod, oznaczyć blokowanie za jego pomocą np. programów oznaczonych jako 16+ - i nic z tego nie wynika, dekoder dalej wyświetla te programy bez żądania kodu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 39
  • 0

Kontrola rodzicielska dekoder 4k stream

Zadzwoniłem do Orange usłyszałem, że to działa tylko dla treści dla dorosłych  ustawienia dla określonej grupy wiekowej 7;12;16; to sobie mogę..... ustawić  i tylko tyle a i tak mimo ustawienia działać nie będzie. Dodanie tej funkcji planowane jest w aktualizacji, kiedy będzie to nie wiadomo... czyli sytuacja taka sama jak w ICU 100  u @Janhalb 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

Kontrola rodzicielska dekoder 4k stream

@Pablo5 

A jednak na stream 4k ten kod także można ustawić. W konfiguracji apki Orange TV jest klarowna opcja. I chyba mawet działa dla programów 18+. Ale, jak już koledzy zauważyli, dla innych progów po prostu nie działa. Czyli funkcjonalność jest taka sama na wszystkich dekoderach. Na szczęście moje dzieci już dorosłe.