Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki dekoder do Orange TV?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Jaki dekoder do Orange TV?

Witam chcę wkrótce przedłużyć umowę w Orange Love z telewizją kablową mam dostęp do internetu tylko w technologii VDSL prędkości u mnie są Około 40 Mb/s i mam kilka pytań do osób które się trochę znają.
1. Dekoder Samsung ICU 100 jest tylko do światłowodu?
2. Ktory z dekoderów jest lepszy Sagemcom WHD80 czy Sagemcom UHD 88
3. Czy na obydwu dekoderach można nagrywać treść na nośnikach USB lub dyskach przenośnych wpinanych w port USB?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy
3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jaki dekoder do Orange TV?

@martin288  z tego co było dotychczas, to tak na prawdę klient nie miał wyboru, dostawał dekoder w zależności od technologii odbioru telewizji WHD 80 mam przy tak zwanej kablowej, prędkość do 80Mb.

 

Więc faktycznie ICU tylko do światła.

 

Natomiast co do pozostałych, który lepszy... nie wiem 😉 ale zdecydowanie mogę stwierdzić, że WHD80 może współpracować z modemem/routerem przez WiFi a UHD88 nie. Jeśli chodzi o nagrywanie to co do dysków zewnętrznych... UHD 88 chyba ma gniazdo do wpięcia "dedykowanego modelu"... Generalnie oba obsługują jedynie takie, które można dostać (kupić) od Orange. W kwestii nagrywania na pendrive, raczej nie jest to możliwe...

Anonim

Nie dotyczy

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Jaki dekoder do Orange TV?

@martin288 czy któraś z powyższych podpowiedzi okazały się pomocne? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jednej z nich jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy