Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ICU 100 problem z nagrywaniem

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

ICU 100 problem z nagrywaniem

Witam,

 

Posiadam dekoder Samsung ICU 100 od ponad miesiąca. Mam problem z nagrywaniem po ustawieniu danych programów. Dodam, że w tym samym momencie nie jest ustawione do nagrania więcej niż dwa programy jednocześnie. Programy teoretycznie nagrywają się i znajdują w 'moje nagrania', lecz po próbie odtworzenia dekoder po chwili wyświetla informację "wystąpił problem z odtworzeniem nagrania". Dotyczy to nie wszystkich lecz losowych programów.

Prosiłbym o rzetelną odpowiedź w czym może tkwić problem. Czy sprawa bardziej po stronie softu czy sprzętu..

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

ICU 100 problem z nagrywaniem

Witam. Tak, zrobiłem to od razu po opisaniu tu problemu. Problem podobno znany jako błąd softu. Reset z opcji klawiszy niebieski-żółty-niebieski i ponowne programowanie dekodera póki co pomógł. Od dwóch dni nie mam problemu z odtwarzaniem losowych nagrań.

 

Dzięki, pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

ICU 100 problem z nagrywaniem

Cześć. Myślę, że najprościej zadzwonić na wsparcie tech. Zakładam, że ze swojej strony robiłeś restart dekodera, format dysku, dysk podłączony do gniazda z tyłu...i tak dalej?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

ICU 100 problem z nagrywaniem

Witam. Tak, zrobiłem to od razu po opisaniu tu problemu. Problem podobno znany jako błąd softu. Reset z opcji klawiszy niebieski-żółty-niebieski i ponowne programowanie dekodera póki co pomógł. Od dwóch dni nie mam problemu z odtwarzaniem losowych nagrań.

 

Dzięki, pozdrawiam.