Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Foch dekodera - przełączał kanał gdzie chciał. Udało się rozwiązać problem, ale nie znam przyczyny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5429
  • 183

Foch dekodera - przełączał kanał gdzie chciał. Udało się rozwiązać problem, ale nie znam przyczyny.

Przełączanie w ramach grupy przypadkowo ustawionej listy ulubionych ?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Foch dekodera - przełączał kanał gdzie chciał. Udało się rozwiązać problem, ale nie znam przyczyny.

@pirenej Jaki związek ma pilot do całego zdarzenia z dekoderem w roli głównej?

 

@Arti_Kn_Pl To był mój pierwszy ruch, który wykonałem. Nie mam i nie mam zbudowanej listy ulubionych kanałów. Kolejny temat, to nie mam pojęcia jak można stworzyć ją przypadkowo.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Foch dekodera - przełączał kanał gdzie chciał. Udało się rozwiązać problem, ale nie znam przyczyny.


@Dawid_Parisnapisał(-a)
Jaki związek ma pilot do całego zdarzenia z dekoderem w roli głównej?

Również pilot może (choć nie musi) powodować takie objawy, powodem mogą być zabrudzone ścieżki pod klawiszami (pomaga czyszczenie) lub kondensatory na płytce (pomaga reset pilota).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Foch dekodera - przełączał kanał gdzie chciał. Udało się rozwiązać problem, ale nie znam przyczyny.

@Dawid_Paris  a przed chwilą napisałem post o dobrych duszkach forum...I jak tu nie wierzyć w siły nadprzyrodzone???


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Foch dekodera - przełączał kanał gdzie chciał. Udało się rozwiązać problem, ale nie znam przyczyny.

@agat13 Ja wierzę w dobre duszki i nie tylko na forum. A tym samym powinienem wierzyć w siły nadprzyrodzone...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Foch dekodera - przełączał kanał gdzie chciał. Udało się rozwiązać problem, ale nie znam przyczyny.


@slav72napisał(-a)

@Dawid_Parisnapisał(-a)
Jaki związek ma pilot do całego zdarzenia z dekoderem w roli głównej?

Również pilot może (choć nie musi) powodować takie objawy, powodem mogą być zabrudzone ścieżki pod klawiszami (pomaga czyszczenie) lub kondensatory na płytce (pomaga reset pilota).


OK, mój błąd, nie doczytałem że chodzi o przełączanie przyciskami na dekoderze, a nie na pilocie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Foch dekodera - przełączał kanał gdzie chciał. Udało się rozwiązać problem, ale nie znam przyczyny.

@slav72 Cały wątek dotyczy właśnie przełączania pilotem. Na dekoderze nie ma możliwości wykonania żadnych operacji poza włączeniem/wyłączenie dekodera oraz WPS.  


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Foch dekodera - przełączał kanał gdzie chciał. Udało się rozwiązać problem, ale nie znam przyczyny.

@Dawid_Paris  nie napisałeś o który dekoder chodzi (niektóre mają przełącznik fizyczny kanałów), ale skoro chodzi o przełączanie pilotem to również wina może leżeć po jego stronie.