Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Tomi90, wyłącz na chwilę czyszczenie ciasteczek w przeglądarkach, bo to jeden z powodów 500. Po przeładowaniu www powinno zaskoczyć. Ta 500 się kręci? Jak tak, to jest to to właśnie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Kręcić się kręci ale niestety dalej to samo.

Anonim

Nie dotyczy

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Tomi90, napisz na PW do @Gustaw666. Może On Ci doradzi?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Tomi90 - kartę eSIM masz na papierze? Zresetuj zegarek i podczas łączenia zegarka przez Galaxy Wearable powinno wyskoczyć okno do ustawienia karty i tam zgodnie z instrukcją. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Tomi90 - udało się uruchomić? Bo mój działa świetnie. Lepiej dopracowany niż mój poprzedni Gear S3. Dziś testowałem podczas biegania z połączonymi przez bluetooth słuchawkami, włączone Endomondo i wszystko działa jak należy. GPS również bez zastrzeżeń 😁 Nareszcie mogłem biegać bez telefonu 😁


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 1

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Gustaw666 - i jak z tym czasem pracy zegarka? Bo obciążyć akumulatora w zegarku już bardziej nie można, niż Ty to zrobiłeś😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@mrcp - wczoraj 22:00 bateria 100%, dziś 18:00 jeszcze 25%. Korzystałem tylko z karty eSIM w telefonie no i godzina biegania z muzyką. Nie jest źle 😁 daje radę Galaxy 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@mrcp - oczywiście chodziło o kartę eSIM w zegarku 😀 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

To co, trzymam kciuki bo już mnie to drażni że kupiłem coś z czego głównie chciałem korzystać i lipa.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 1

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Gustaw666 - czekam zatem na duplikat e-sim do Watcha i rozpocznę testy wytrzymałości baterii 🙂 - wielkie dzięki za Twoje spostrzeżenia, przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać 🙂