Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dysk zewnętrzny do dekodera Samsung

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Dysk zewnętrzny do dekodera Samsung

Mam pytania:

1. Jaka jest maksymalna pojemność dysku zewnętrznego (podpiętego w celu nagrywania), którą obsłuży ten dekoder?
2. Skończyło mi się miejsce na dysku i chciałabym wymienić go na większy. Czy można zgrać nagrania z jednego dysku na drugi?

3. Czy nagrania można odtworzyć podpinając dysk do innego dekodera (również z Orange)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dysk zewnętrzny do dekodera Samsung

@o-t 

1. Maksymalna pojemnosc to 2TB

2. Nagran nie przerzucisz. Sa tak zakodowane/szyfrowane ze komputer pewnie nie bedzie widzial plikow i bedzie chcial sformatowac dysk.

3. Rowniez nic z tego. Dekoder po podlaczeniu dysku bedzie chcial go sformatowac

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Dysk zewnętrzny do dekodera Samsung

@o-t Ja podłączyłem max 1TB. Zgrać niestety nie można, bo specjalnie jest to wszystko szyfrowane. Na innym dekoderze nie odtworzysz, bo po dopięciu do innego każe formatować dysk. Procedura...

P.S

 Musi być USB3.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dysk zewnętrzny do dekodera Samsung

@o-t 

1. Maksymalna pojemnosc to 2TB

2. Nagran nie przerzucisz. Sa tak zakodowane/szyfrowane ze komputer pewnie nie bedzie widzial plikow i bedzie chcial sformatowac dysk.

3. Rowniez nic z tego. Dekoder po podlaczeniu dysku bedzie chcial go sformatowac


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Dysk zewnętrzny do dekodera Samsung

Ok, ale większego nie próbowałeś czy nie działał?

A jest opcja żeby podpiąć nowy a na starym sobie mieć odłożone nagrania i korzystać raz z jednego, raz z drugiego? Chyba powinno się dać, dopóki nie wymienię dekodera na inny?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dysk zewnętrzny do dekodera Samsung

@o-t takie info znalazlem na necie ze max 2TB. Manewr z przepinaniem dysku do tego samego dekodera powinien dzialac👍


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Dysk zewnętrzny do dekodera Samsung

@o-t Sprawdzone organoleptycznie w terenie. Działa tylko dysk do 2TB i dobra wiadomość : możesz naprzemiennie używać więcej niż 1 czy 2 dyski dołączane zewnętrznie do ICU100. Nie sprawdzaliśmy ile, bo aż tylu dysków USB3.0 zewnętrznych nie mamy 🙂 Dwa działają...