Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dysk a dofinansowanie 500+

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dysk a dofinansowanie 500+

W linku z rozwiązania, nie ma wpisu o urządzeniach sieciowych, więc cokolwiek z tego działu, nie podlega pod 500+, można w urzędzie dopytać co i jak, ale pewnie powiedzą, że tylko to co w spisie jest, jak upierasz się przy dysku sieciowym, to kup za swoje pieniądze obudowę, dyski tylko z dofinansowania, montaż jest bardzo prosty @Macrolo 😉


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2040
  • 7459
  • 28

Dysk a dofinansowanie 500+


@Anonimnapisał(-a)

jak upierasz się przy dysku sieciowym, to kup za swoje pieniądze obudowę, dyski tylko z dofinansowania, montaż jest bardzo prosty @Macrolo 😉


@Macrolo, a jak już będziesz dobierał ten dysk do obudowy, to najlepiej jakiś badziewny, żeby się nie okazało że jest zbyt zaawansowany, czy wyszukany. Dla pewności poproś, aby na paragonie było napisane "prosty dysk do nauki zdalnej".

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dysk a dofinansowanie 500+

@Piotrekk85 To chyba jedna z prostszych rzeczy, dysk będzie używany i współdzielony wraz z uczniami, będą na niego przesyłane prace itp.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dysk a dofinansowanie 500+

Czy Twoi uczniowie mają 13 lat lub więcej?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dysk a dofinansowanie 500+

Kurczę serio tak myślicie? Zwykły dysk jest mi tak naprawdę nie potrzebny, aczkolwiek ten sieciowy bardzo by się przydał. Odpowiadając @pirenej raczej Pani/Pan w mediamarkt/mediaexpert/rtv-euro-agd nie napisze czegoś takiego na paragonie tylko będzie określona nazwa przez producenta. Po drugie widzę, ze orange usuneło link z tym dyskiem także podaje nazwę: Dysk sieciowy WD My Cloud Home. Jednak mimo wszystko myślę, że zaliczał by się ponieważ tak jak wspomniał @pirenej jest to pamięć masowa (czyli według prawa urządzenie przechowywujące dane (nie jest napisane czy ma to być pendrive, itp)). A odpowiadając @Anonim myślę że mimo że nie wspomnieli o urządzeniach sieciowych to tak czy siak Pani w urzędzie by to uznała bo nauka zdalna opiera się głównie na "internecie". Swoją drogą bardzo polecam internet światłowodowy orange 😉 (żeby mi wpisu nie usuneli). Chciałbym się skontaktować z kimś z urzędu ale wiem że na odpowiedź będę czekał z tydzień a znając życie dowiem się ze tylko to co z listy...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dysk a dofinansowanie 500+

A zapomniałem wspomnieć, ja nauczycielem nie jestem, moja mama nim jest - to tak dla rozjaśnienia tematu, ale tak jej uczniowie są powyżej tego roku. Powiedziała żebym znalazł jej jakiś dysk a najlepiej właśnie taki który będzie mogła współdzielić z uczniami.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dysk a dofinansowanie 500+

@Piotrekk85  zapomniałem cię oznaczyć pod powyższym postem. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dysk a dofinansowanie 500+

Pomijam rozporządzenie, ale ja na miejscu Twojego dyrektora bym Ci nie pozwolił na takie coś. Po to większość szkół przenosi usługi do chmur trzecich jak MS Teams czy G Workspace dla Szkół i Uczelni by nie myśleć o RODO, Konwencji Praw Dziecka itp itd. Dyski sieciowe za 500 zł nie zapewniają żadnego bezpieczeństwa. Nie są też wydolne by 20 osób korzystało z nich jednocześnie.

Poza tym co spraw formalnych. Pamiętaj, że ktoś Ci to w szkole będzie administrację robił. Uśmiechnij się do kogoś kto będzie robił buchalterię i nie kupuj nic bez konkretów 🙂