Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekodery za 10 zł i za 20 zł - faktyczne różnice


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55445
  • 750

Dekodery za 10 zł i za 20 zł - faktyczne różnice

@Funbox20 link do informacji o multinagrywarce:

https://www.orange.pl/view/multinagrywarka

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Dekodery za 10 zł i za 20 zł - faktyczne różnice

A ja cały czas się upieram przy deku ICU 100, do niego własny dysk i brak problemów z nagrywaniem kanałów/programów oraz z time shiftingiem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55445
  • 750

Dekodery za 10 zł i za 20 zł - faktyczne różnice

Chociaż nie korzystam z oferty Orange TV, ale po informacjach zamieszczanych przez użytkowników na forum NO, jestem tego samego zdania co @slav72, że obecnie najlepszy do odbioru TV jest dekoder ICU 100.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2071
  • 5731
  • 192

Dekodery za 10 zł i za 20 zł - faktyczne różnice


@ketrasaArturnapisał(-a)

Chociaż nie korzystam z oferty Orange TV, ale po informacjach zamieszczanych przez użytkowników na forum NO, jestem tego samego zdania co @slav72, że obecnie najlepszy do odbioru TV jest dekoder ICU 100.


To prawda.

Tylko że nie można go wziąć jako multiroom. A jako główny kosztuje 5 zł mc.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5828
  • 23717
  • 199

Dekodery za 10 zł i za 20 zł - faktyczne różnice


@Funbox20napisał(-a)

Ja juz duzo razy czytałem ze w zestawie pilot i inne ,ale czemu ten dekoder kosztuje 20 zł a nie 10 zł skoro to jest jedno i to samo


Oferty są wyceniane indywidualnie. Dla mnie IWU200 był za darmo, za ICU100 płacę 5PLN. Multinagrywarkę mam za darmo. Jaką ofertę cenową Orange ma dla Ciebie to tylko w BOK się dowiesz. Najprościej na czacie.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Dekodery za 10 zł i za 20 zł - faktyczne różnice

Rozwinę nieco zdanie @j131  dotyczące tego jaką ofertę ma dla klienta Orange można dowiedzieć się w BOK, a najpewniej przy podpisywaniu umowy/aneksu... dotyczy to zarówno usług jak i dedykowanych dla danej kombinacji urządzeń.

Jeśli chodzi o multinagrywarkę, to jeśli się nie mylę, to aktualnie przy nowych/przedłużanych umowach może być bezpłatnie (nie pamiętam od kiedy) a dla starszych umów, np. takich jak u mnie, które przekształciła się z okresowej w umowę na czas nieokreślonych, to za korzystanie z tej usługi też musiałbym płacić dodatkową opłatę miesięczną.