Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dekoder

Dzień dobry.  Mam problem z telewizją Orange. Posiadam dekoder sagem uhd 86 pl. Ostatnio przed burzą wyłączyłam go z kontaktu dla bezpieczeństwa i od tego momentu problem jest taki, że jak go włączam to wyskakuje mi komunikat w sprawie konfiguracji a następnie "sprawdz podlaczenie przewodu ethernetowego" wszystko jest podłączone do liveboxa, internet działa, wifi działa, telefon stacjonarny również. Moja siostra również posiada telewizję i dekoder i jej wszystko działa. Wchodząc w menu infolini telewizji pisze, że nie jest podłączony do sieci, a na stronie orange jest wszystko zaznaczone zielonym haczykiem, że wszystko działa jak powinno. Dodam, że dekoder nie reaguje praktycznie na nic jeśli chodzi o integrację z pilotem. Nie regaguje na kliknięcie przycisku "ok" przy komunikacie uruchom ponownie. Weszłam na menu infolini aby uruchomić ponownie, bądź zrestartowac. Tez nie reaguje. Nawet godzina się nie wyświetla, tylko widać kreski na dekoderze. Próbowałam wszystkiego i dalej nic.. Czym to może być spowodowane? I jak sobie z tym poradzić  Pozdrawiam. 

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder

Zgłoszenie i wymiana, ewidentna usterka sprzętu.