Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

Dzień dobry.

1. Chciałem się zapytać kiedy firma Orange zamierza naprawić (a w zasadzie uruchomić, ponieważ on nigdy nie działał) tryb ECO w dekoderze? Teraz dekoder pobiera cały czas tyle samo prądu (czyli maksymalną ilość) czy ogląda się telewizję czy nie. Już nie wspomnę o tym, że przez cały czas jest gorący i mam wrażenie, że właśnie z tego powodu.

2. Kiedy zostanie wyłączone wyskakujące menu po każdym uruchomieniu dekodera. Jest to naprawdę denerwujące i nie potrzebne. A najciekawsze jest to, że ono samo nie zniknie tylko trzeba je za każdym razem ręcznie wyłączać - absurd.

2018-08-04-1971.jpg

 

3. Przy odtwarzaniu muzyki przez DLNA oprogramowanie nie zostało spolszczone ("musique", "en lecture"):

2018-08-04-1972a.jpg

 

Pozdrawiam.

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

Wątpię byś na forum otrzymał jakieś konkrety poza "laniem wody". Niestety oprogramowanie dekoderów jest oferowane w formie "as is" i przy pierwszym uruchomieniu dekodera to zwykle akceptujesz.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

Nie wspomnę o dodaniu HBO GO i YouTube. Nie powinno być większego problemu z dodaniem aplikacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

HBO GO do dekoderów w Polsce nie będzie dodane. Na razie jest okrojona wersja HBO OD i tak HBO chce sprzedawać na nasz rynek swój content. Prędzej mogliby by zrobic jak CP dodawać na biezaco kontent z HBO do orange tv go.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

Przydałoby się coś z tym zrobić. HBO OD jest baaardzo strasznie okrojone z treści.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

Jedyny cień szansy widzę to gdy HBO zacznie tworzyć więcej treści w 4K - Orange tych treści brakuje a bardzo marce zależy mieć je w swoim portfolio (nie tylko lokalnym, ale i globalnym).

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

Kiedy otrzymam soft w wersji końcówka 90 ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

W ogóle czy ktoś z użytkowników ICU100 otrzymał taką wersję oprogramowania? Jakie nowości/poprawki  ona wnosi?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

Dzisiaj otrzymałem  aktualizację 01.49.40 (skąd informacja o sofcie z końcówką 90?).

Nowo otrzymany soft wprowadził (najważniejsze i najbardziej widoczne zmiany):

* możliwość modyfikacji kolejności listy ulubionych (obowiązuje przy użyciu przycisków P+/P- bądź w trybie listy "góra"/"dół", brak możliwości zmiany numeru kanału);

* zmodyfikowany widok po wciśnięciu przycisku "info" bądź zmiany kanału (dodanie kolejnych pozycji na danym kanale - dostępne po wciśnięciu przycisku "prawo", domyślne wyświetlanie opisu przy zachowaniu przezroczystości, wyświetlenie skrótów "Przejdź na kanał"/"Nagraj"/"Przypomnij", podobnie przy widoku listy);

* poprawa błędu polegającego na nieprawidłowym wyświetlaniu streszczenia szczegółowego z trybu EPG.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Dekoder Samsung ICU 100 - aktualizacja niedopracowanego oprogramowania

Miałem duża nadzieję że w zapowiadanej modyfikacji ustawienia listy kanałów będzie dostępny najważniejszy punkt czyli  zmiana numeracji kanałów. Jednak jak większość czekających na tą funkcję zwyczajnie się przeliczyłem i raczej mogę o tym zapomnieć . Szkoda bo przy tak dużej ilości kanałów bardzo by mi to ułatwiało wybór moich najczęściej oglądanych 20-30 kanałów.