Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder swiatlowod


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Dekoder swiatlowod

Przed podpisaniem umowy miałem dwa dekodery WHD 80. Po podpisaniu umowy na światłowód zmienili mi jeden dekoder na IWU 200 i ten WHD80 wiecznie zawieszający się. Co trzeba zrobić, żeby dostać IWU 200?

 

Pokaż szczegóły
PRZED PODPISANIEM UMOWY MIALEM DWA DEKODERY WHD 80 PO PODPISANIU 2 UMOWY NA SWIATLOWOD ZMIENIIL MI JEDEN DEKODER NA IWU 200 I TEN WHD80 WIECZNIE ZAWIESZAJCY SIE CO TRZEBA ZROBIC ZEBY DOSTAC IWU 200 

 

_______________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga

 

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dekoder swiatlowod

@Kliki na tym forum znalazlem taki wpis "Udało mi się bez problemu dokonać wymiany zabytkowego UHD88 na IWU z konsultantem przez chat na stronie internetowej. Dziś odebrałem IWU200

 

Jak widać da się dokonać wymiany w trakcie trwania umowy na VDSL -u"

 

Wiec sprobuj skontaktować sie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt#

i dopytaj. 

 

Klient Orange może wymienić swój dekoder na urządzenie 4K bezpłatnie, ale pod warunkiem przedłużenia umowy na 12 lub 24 miesiące. W innym przypadku, to znaczy w trakcie trwania umowy, ale bez jej przedłużania, opłata za wymianę wynosi jednorazowo 129 zł. Sprzęt można wymienić bezpośrednio w salonie sprzedaży lub przez infolinię Orange. W tym drugim wypadku umowa i dekoder dotrą kurierem pod podany adres. Do nowego dekodera można wydzierżawić także dysk do nagrywania.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Dekoder swiatlowod

@Kliki może trzeba się zastanowić czemu 80-ka się wiesza? Może jest połączony po wifi? Może jest za dużo sieci dookoła? Może jest za daleko od modemu? Może jest schowany w szafce lub modem w skrzynce technicznej? Jeśli IWU jest po kablu, to może na testy zamienić? Może kabel źle zarobiony? Powodów może być wiele...

@byczyn_86 radzi, aby dopytać na czacie lub u konsultanta i to chyba najlepsze rozwiązanie, bo np do IWU nie podłączysz dysku, a VDSL to co innego ofertowo niż FTTH