Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder sagemcom iwu 200


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Dekoder sagemcom iwu 200

Witam. Czy jest opcja dokupić do tego dekodera pilota na wifi który będzie działał? Dekoder mam schowany w szafce i niestety pilot nie łapie gdy szafka jest zamknięta. Ewentualnie jakieś inne pomysły żeby jakoś ten pilot działał.

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dekoder sagemcom iwu 200

@Kaabanostre można zastosować przedłużacz pilota, ale należy wcześniej się upewnić, czy będzie dekoder działał z przedłużaczem. Z pilotami WiFi do dekodera nie spotkałem się, ale fajne rozwiązało to PlayNow w swoim dekoderze, gdzie pilot działa po radiu a nie na podczerwieni. To podpowiedź dla Orange, jak usprawnić i tak kiepsko działające piloty w swoich dekoderach na podczerwieni.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Dekoder sagemcom iwu 200

Wcześniej miałem dekoder z upc i wszystko ładnie działało mimo że szafka była zamknięta. Dzisiaj zamontowali mi telewizje z Orange i właśnie spotkała mnie taka niespodzianka


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder sagemcom iwu 200

@Kaabanostre niedawno był wątek pilota i przedłużacza podczerwieni. Działa to na kablu Ethernet przy tv instaluje się odbiornik odbierający sygnał od pilota. Po kablu przekazuje do nadajnika vis a vis dekodera w szafce i dekoder reaguje na to, co pilot każe. Takie cos widziałem działające


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dekoder sagemcom iwu 200

@Kaabanostre większość urządzeń obecnie jeszcze ma piloty na podczerwieni. Nieliczni wprowadzają piloty radiowe, ale trochę czasu upłynie, zanim się to zmieni.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Dekoder sagemcom iwu 200

Wszystkie dekodery w Orange mają pilot na podczerwień?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder sagemcom iwu 200

@Kaabanostre takie komplety działają,  tylko jeden warunek: pilot na 100% nie może widzieć dekodera, bo transmisją się dubluje i dekoder może wariować