Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania

@szon30Czyli zamiana WHD 80 na UHD 88 nic Ci nie da nie będzie możliwości jednocześnie oglądanie innego programu a innego nagrywanie ta opcja będzie aktywna na UHD 88 po satelicie jak miałeś to w NC+.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania

@Anonim

To co w takiej kwestii musiałbym zrobić ? Zmienić przy WHD 80 by podłączyli mi jako z satelity ? Bo antenę mam fizycznie swoją zamontowaną na ścianie (pozostałość po NC+). Da się coś zrobić czy jestem skazany czekać na światłowód który może będzie do końca roku w mojej miejscowości lub też nie ;/

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania

@szon30Można poprosić o zmianę technologii TV na SAT i wymianę dekodera ale czy będzie taka możliwość przy VDSL do 80Mb to będzie ciężko już kilka lat temu chciałem tak zrobić ale w Orange nie było takiej możliwości. Może napisać że tak Ci zależy na korzystanie z tego ale musisz napisać pisemko do Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania

Nie znam się od strony technicznej ale aż taki problem jest by przy łączu VDSL była możliwość mieć dekoder z możliwością nagrywania jednego programu i oglądania innego programu niż nagrywany ? Ja już nie oczekuje takiego dekodera jak ten smasunga przy światłowodzie z możliwością nagrywania nawet 3 programów jednocześnie. Wystarczyłoby to co pisze wyżej możliwość nagrywania i oglądanie innego programu jak nagrywany.

Tragedia czuję się jakbym cofnął się technologicznie o kilka lat w tył. Od 3 lat korzystałem z NC+ gdzie taki dekoder to już staroć była pod względem technicznym a tu w Orange niby miało być lepiej bo nie wymagana antena, TV po necie ale jakim kosztem, brak słów.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania

@szon30Ale nie ma co porównywać NC+czy Polsat Cyfrowy do Orange... 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania

Telewizja w Orange to produkt telewizjopodobny. Platforma sprzętowa jest dużo gorsza niż u konkurencji, dekodery są wolniejsze, nie mają tyle funkcji. To nie jest kwestia "nie można" albo "nie da się", tylko kwestia kasy. Ludzie w Orange obliczyli że oferując niskiej jakości sprzęt zarobią więcej niż gdyby dekodery były lepszej jakości, a klient i tak podpiszę umowę i tak.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania


@rafaello1231napisał(-a)

Telewizja w Orange to produkt telewizjopodobny. Platforma sprzętowa jest dużo gorsza niż u konkurencji, dekodery są wolniejsze, nie mają tyle funkcji. To nie jest kwestia "nie można" albo "nie da się", tylko kwestia kasy. Ludzie w Orange obliczyli że oferując niskiej jakości sprzęt zarobią więcej niż gdyby dekodery były lepszej jakości, a klient i tak podpiszę umowę i tak.


Zgadzam się z tym co napisałeś. Widać to po tym dekoderze WHD 80.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania

Miałem dekoder UHD88 i po IPTV mogłem nagrywać jeden a w tym czasie oglądać inny program. Z tym, że w UHD88 jest specjalny dedykowany dysk wkładany do środka dekodera (połączenie SATA nie USB).

Poproś o wymianę z WHD na UHD 88 z dołączonym dyskiem.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania


@gmareknapisał(-a)

Miałem dekoder UHD88 i po IPTV mogłem nagrywać jeden a w tym czasie oglądać inny program. Z tym, że w UHD88 jest specjalny dedykowany dysk wkładany do środka dekodera (połączenie SATA nie USB).

Poproś o wymianę z WHD na UHD 88 z dołączonym dyskiem.

 


To jest potwierdzone info, że da się na UHD 88 jednocześnie nagrywać jeden program i oglądać inny ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Dekoder WHD 80 brak możliwości oglądania innego programu w trakcie nagrywania

Miałem ten dekoder przez ponad rok (od 2016) na światłowodzie 100Mbps i tak to działało.
Może niech ktoś inny potwierdzi lub zaprzeczy.