Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Witam. Mam podobny problem. Mój dekoder zapamiętuje co prawda listę kanałów ulubionych, ale ma bardzo krótką pamięć. Starcza mu zwykle na jakiś tydzień, góra 10 dni, po czym pamięć się resetuje. Jest to wyjątkowo irytujące, szczególnie teraz kiedy wprowadzono nową listę kanałów. Na codzień występuje z kolei potrzeba jakby ponownego aktywowania listy ulubionych, bo chociaż dekoder pamięta ją przez te kilka dni, to nie pamięta, że była ustawiona i uruchamia się z domyślną. Przyłączam się do pytania, czy to podlega zgłoszeniu reklamacyjnemu, czy taki już urok tych urzadzeń?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Spróbuj zresetować dekoder. Wywołanie menu przyciskami: niebieski - żółty - niebieski.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów


Remi napisał(-a):

Misiek jakie masz łącze u siebie? 



Ojejejej @Remi przeoczyłem Twoje pytanie o łącze... Jeśli nadal ma to jakieś znaczenie, to

mam Neo 80 Mb czyli vdsl... 

w jednym pokoju dekoder Orange po WiFi, ale w drugim już mógłbym podpiąć coś do routera na kablu.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Odświeżę temat dotyczący testów nowego dekodera 😉 @Remi, czy TV na świadłowodzie 100Mb/s też kwalifikuje się do testów? 🙂 Posiadam obecnie dekoder UHD 86 IPTV plus UHD 88 jako multiroom...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Witam REMI. Chciałbym zapytać, jak to będzie z tym nowym dekoderem. Czy będzie można go otrzymać dopiero przy nowej umowie ,czy będzie opcja np. dokupienia go opcjonalnie?