Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 70
  • 0

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.

Po zmianie kanału często zanika fonia. 

14 ODPOW. 14

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.

@dudeczek1955  na początek zmień port HDMI w tv I jeśli możesz, kabel. Na testy. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.

Sprawdź inny kabel HDMI. Sprawdź w innym porcie HDMI. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.

@dudeczek1955  zresetuj dekoder, akurat ten model to bardzo kapryśne urządzenie wybierając z menu "ustawienia domyślne" lub po prostu wyjmij wtyczkę z gniazda na około 20 sekund.

PS.

Przy okazji dopytam, bo widzę że jednak nie udało Ci się wymienić tego "cuda" na lepszy model, o czym rozmawialiśmy w tym wątku Rozwiązano: Dekoder TVBOX+ - problem z zawieszaniem, muszę odłączać od zasilania (orange.pl) , czy nie próbowałeś?

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.


@dudeczek1955napisał(-a)

Po zmianie kanału często zanika fonia. 


Jeśli zanik dźwięku na chwilę, to normalny objaw, te dekodery tak mają, jak dźwięk zanika całkiem, to usterka, trzeba sprzęt wymienić.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 70
  • 0

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.

Resetowanie nic nie daje. Nie wymieniono mi dekodera  stwierdzając że będą mogli przy kolejnej umowie jak obecna się zakończy. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.

@dudeczek1955 a inne rady powyżej z tego wątku sprawdziłeś? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.

Warto też doprecyzować czy przerwy są długo czy krótko trwałe, czy na wszystkich kanałach i czy za każdym razem podczas przełączania.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 70
  • 0

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.

Po przełączeniu z kanału na inny całkowicie zanika fonia. Po przełączeniu na inny wraca i nie za każdym razem tak się dzieje i nie ma znaczenia na jakim kanale. Port hdmi zmieniałem kabel też. Zgłosiłem wadę  dekodera i jutro mogę zamienić ale na taki sam. 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder TVBOX+ problemy z fonią.

@dudeczek1955  ten dekoder cyfrowy masz ewidentnie uszkodzony, jakiś feler w oprogramowaniu, lub sprzętowa usterka, taki sprzęt od razu się wymienia.