Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder Samsung 4K ICU100 przez tydzień był odłączony od zasilania, nie chce się ''podnieść''


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 0

Dekoder Samsung 4K ICU100 przez tydzień był odłączony od zasilania, nie chce się ''podnieść''

po kablu

 

guzikiem mogę tylko włączyć i wyłączyć, nie mogę w ten sposób wykonac resetu, bo ekran czarny. Połaczony kablem

 

Jutro wszystko dokładnie opiszę, padam dzisiaj już na dziób. Dziękuję i tak za chęć pomocy i poświęcony dla mnie czas

 

________

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Dekoder Samsung 4K ICU100 przez tydzień był odłączony od zasilania, nie chce się ''podnieść''

@Margo_Kurylo dekoder do wymiany, dziś w salonie go wymień. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53499
  • 621

Dekoder Samsung 4K ICU100 przez tydzień był odłączony od zasilania, nie chce się ''podnieść''

@Margo_KuryloOpisz wszystko. Czarne ekrany są przy kanałach (brak samej treści) czy ogólnie po kazdym uruchomieniu? Jak reaguje w czasie wyświet;ania komunikatów? Wtedy powinno  się dać wejść w menu Jeśli ogólnie i nie wyświetla się nawet logo Orange, to kwestia weryfikacji kabla HDMI i jeśli to nie problem (przełącz też w TV port HDMI na inny na testy) to znaczy, że dekoder do wymiany, tak jak pisali wcześniej