Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

Witam mam  2 dekodery uhd 88 + dekoder 4 stream one są podłączone kablem lan do fun box 3.0 a inne urządzenia do switcha. Ściągnąłem apke do mierzenia prędkości na 4k stream i cały czas pokazuje mi 95 mbps a mam internet 300mb/s a na mi box s 4k android tv to pokazuje mi 180 mbps na tej samej apce a na komputerze kabel podłączony do switcha 315 mbps Bardzo Proszę o pomoc bo nie wiem co jest tego przyczyną.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

@Januszbba I prawidłowo: dekoder 4K Stream ma według specyfikacji kartę 100Mb/sek, więc po kablu te 95Mb/sek jest ok. Jak się przełączysz na wifi (wifi5) to będziesz może miał więcej...ale nie jest konieczna większa prędkość niż te 95Mb/sek do prawidłowej pracy dekoderów

Mi box pracuje właśnie po wifi, więc stąd większe możliwości (w zależności od jakości odbiornika wifi w Mi Stick)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

@Januszbba I prawidłowo: dekoder 4K Stream ma według specyfikacji kartę 100Mb/sek, więc po kablu te 95Mb/sek jest ok. Jak się przełączysz na wifi (wifi5) to będziesz może miał więcej...ale nie jest konieczna większa prędkość niż te 95Mb/sek do prawidłowej pracy dekoderów

Mi box pracuje właśnie po wifi, więc stąd większe możliwości (w zależności od jakości odbiornika wifi w Mi Stick)


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

@Januszbbadokładnie taka jak pisze @agat13 jest to prawidłowa prędkość dla tego dekodera 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

@agat13  Ale ja mam mi box s podłączony kablem lan  do switcha i na tej samej apce do pomiaru pokazuje mi 180 mb/s widocznie na mi box s nie ma ograniczeń przepustowości ale skoro te 95 mb/s wystarczą to fajnie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

@Januszbba Mi box może mieć kartę Gbeth i wtedy to już kwestia pomiaru, sterowników czy ustawień, że nie ma pełnej 300-ki na speedteście.

Wystarczy 95Mb/sek...wierz mi 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

@agat13  Wierze Ci  na 100 procent 🙂 a poza tym jesteś herosem tutaj 🙂 a to coś znaczy. 🙂 A na mi box s mam te 180 mb/ s i mogę bez problemu oglądać materiały video brak zacięć itd 🙂 i nie narzekam że nie mam więcej. 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

@Januszbba Co nie znaczy, że jestem nieomylny i wiem wszystko... Czasem jednak coś tam uda mi się podpowiedzieć.. 😉 i nawet poprawnie 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dekoder 4k stream test prędkości internetu problem

@agat13  No pewnie człowiek to nie robot 🙂 i ma prawo do błędu 🙂