Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

Kończąc wątek, dopóki nikt tego nie naprawi jakąś aktualizacją, to zawsze będzie tak..

Sprzęt od wczoraj nie uruchamiany, wracam teraz z pracy i jak codzień mam tak..

 

20221208_155723.jpg

 

Klikam w pilocie ok i robi się tak...

20221208_155749.jpg

 

Teraz muszę na plicie kliknąć domek i mam tak..

20221208_155809.jpg

 

Wybieram aplikacje Orange TV, klikam ok i dopiero uruchamia i włącza się jakiś kanał...

 

Dodam, że oszczędzanie energi jest wyłączone, a "uśpij urządzenie po 1 godz braku aktywnisci" na "Nigdy".

 

Nie wiem, z każdym dekoderem jest coś nie tak.

Czy ci programiści tego nie widzą...? Albo osoby z Orange posiadający dekodery od Orange też tego nie widzą, żeby ich pogonić... no chyba, że pracownicy z Orange, korzystają z TV innych operatorów, czy też TV Canal+.... 🙂 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

jest taka moda na niemanie telewizora. To może być to.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

@jarmk  sekcja techniczna, to pewnie z aplikacji korzysta. TV z Androidem  to sporo aplikacji jest, czasu brak by to przejrzeć. Dekoder od operatora zawsze ma jakieś wady i nie ma co liczyć na skuteczne ich wyeliminowanie, poprawka naprawia coś i psuje coś innego, więc mało poprawek jest, bo po co sobie robotę robić, no chyba że krytyczna usterka, to szybko poprawka jest wysyłana na dekodery, ode mnie tyle... trzeba się przyzwyczaić, zgłosić i czekać, może poprawkę wypuszczą, ale musi być dużo zgłoszeń, w co jednak wątpię, bo mało klientów zgłasza usterki, jak da się oglądać, odłączają prąd i włączają ponownie, to większość problemów kasuje.

 

 

 

__________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

Wygląda na to jakby podczas dłużej bezczynności odtwarzacz kanałów gubił stream i nie umiał go odświeżyć przy wywołaniu. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

Mam dokladnie tak samo. Ja wychodze z aplikacji i ja na nowo uruchamiam. Tu jest jakis blad oprogramowania bo aktualizacji. Ostatnio aplikacja TV sie nie ladowała to usunolem aktualizacje ostatnio i na nowo pobralem i ruszylo.

@_dziki_