Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

Pytanie, jak w temacie? Obecna wersja oprogramowania Android TV (v10) jest już dosyć leciwa, pod koniec ubiegłego roku wyszedł oficjalnie Android TV v13. Czy jest szansa na jakiś upgrade softu tego dekodera?

11 ODPOW. 11

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

@ptr1 tak już jest z wszystkimi tego typu pudełkami od operatorów, mają 10, a jak już mają andka jedenastego to jest sukces. Warto podać to jako pomysł, być może zostanie zrealizowany.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

@ptr1  nie będzie nowszego Androida, dekodery i media box, dostają jedynie poprawki, to nie telefon, mniej to na uwadze, zresztą nowszy Android nic nie zmieni, no chyba że masz na uwadze interfejs, ale to już trzeba pomysł zrobić i zebrać dużą ilość chętnych 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

@ptr1  o tym decyduje operator. Myślę, że sam tego nie wymusisz


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

@agat13  obstawiam że operator nic z tym nie zrobi, przeskok z Android 10 do 13, to nie realne, starszej wersji 11 czy 12, pewnie też nie będzie, może to nie optymistyczna wieść, ale tak już bywa, skoro dekoder działa i gro zadowolone, to po ci wprowadzać zmiany, zresztą nowszy soft może źle działać i wtedy będzie problem 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

@ptr1tak jak piszą @slav72 @agat13 i @IreneuszCD nie ma szans na aktualizację upgrade softu tego dekodera do wersji v13 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

@Pablo5 ja nigdzie nie napisałem że nie ma na to szans, przeciwnie napisałem aby podać taki pomysł. 

Edyta:

Może nie aż do 13 ale do np.11.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

@slav72mi chodziło ze  nie będzie się dało do wersji 13 ale co do 11 czy 12 wersji  moze się kiedyś pojawi. @ptr1 najlepiej zgłosić taką propozycję w pomysłach i społeczność forum Nasz Orange  zdecyduje

Pozdrawiam 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

@ptr1 

Zgaduj zgadula? Szansa jest, ale nikt z niej nie skorzysta. Aplikacje będą wspierane na tej wersji Android TV dłużej niż ten sprzęt pociągnie, więc po co miałby ktoś inwestować czas i pieniądze w aktualizację oprogramowania systemowego? Jeśli widzisz jakiś konkret w którym to mogłoby pomóc, to zgłoś i uzasadnij pomysł, a nuż ktoś z decydentów się zainteresuje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Dekoder 4K stream - czy jest szansa na aktualizację do nowszej wersji Android TV?

Wczoraj pojawiła się u mnie nowa aktualizacja dekodera do wersji 1.0.82.9.

W niej m.in. dostęp do Canal+ 4K na poz. 276. Aplikacje: Skrzynka wiadomości, Zielona strefa, Twoje pakiety...