Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K Stream - co on oferuje?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dekoder 4K Stream

Czyli pomysł @Citi2017  można uznać za zrealizowany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Dekoder 4K Stream

Nio 🙂😎

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 564
  • 1805
  • 2

Dekoder 4K Stream

Czy ten dekoder ma multinagrywarkę na każdym kanale czy można podpiąć dysk w celu nagrywania 

i czy można wziąć go w każdej chwili i jak z opłatami 🙂

pytam bo wiem że teoria jedno użytkowanie to co innego

 

Pozdrawiam WAS🙂

 

_______________

Scalenie wpisów - Rafał

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder 4K Stream

@ryba168  nie czytasz na forum?  Bardzo bierna postawa 😐

Ale odpowiem skrótem, multinagrywarka nie nagrywa wszystkich kanałów, dysk tylko do odtwarzania zadziała, nie nagrasz obecnie na nim nic, do Multiroom można go dostać, chyba 10zł miesięcznie, jak się nie mylę.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Dekoder 4K Stream

@ryba168  opłata 20zł/mies. (multiroom+wypożyczenie urządzenia)
na reszte pytan dostałes odpowiedz od @Anonim 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder 4K Stream - co on oferuje?

@PARANOJA  umknęła mi opłata za wynajem sprzętu 😐


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 86
  • 263
  • 1

Dekoder 4K Stream - co on oferuje?

Pytanie. Czy na tym dekoderze można zapisać nagrania na dysk (PVR), czy tylko można za pośrednictwem multinagrywarki (NPVR)?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22152
  • 181

Dekoder 4K Stream - co on oferuje?

@nzmc_06trzy posty wyżej masz odpowiedzi... Multinagrywarka tak, PVR nie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 86
  • 263
  • 1

Dekoder 4K Stream - co on oferuje?

Szkoda, bo możliwości nagrywania NPVR działają w wybranych kanałach niestety. Pozostanie mi w takim razie Samsung ICU 100, czyli dekoder obsługujący 4K, który pozwala na nagrywanie na dowolny dysk pod warunkiem, że jest zasilany kablem USB 3.0 lub Sagemcom UHD 88, który nie ma obsługi 4K i pozwala nagrywanie tylko na jego dedykowanym dysku. Tak czy siak mogę zastanowić się czy można byłoby brać na nową umowę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22152
  • 181

Dekoder 4K Stream - co on oferuje?


@nzmc_06napisał(-a)

Szkoda, bo możliwości nagrywania NPVR działają w wybranych kanałach niestety.

 

No tak, to nie jest specjalnie utajnione. Multinagrywarka niczego nie nagrywa. Po prostu niektóre materiały możesz zarezerwować do późniejszego oglądania. Jednak tylko niektóre i tylko przez miesiąc.

 

Pozostanie mi w takim razie Samsung ICU 100, czyli dekoder obsługujący 4K, który pozwala na nagrywanie na dowolny dysk pod warunkiem, że jest zasilany kablem USB 3.0

 

Zasilanie ma tu niewiele do rzeczy. Połączenie musi być USB 3.0, zasilanie może być nawet zewnętrzne. Są też warunki dotyczące pojemności dysku. Była o tym na NO mowa wielokrotnie.

 

lub Sagemcom UHD 88, który nie ma obsługi 4K i pozwala nagrywanie tylko na jego dedykowanym dysku.

 

Nie, do FTTH jest do wyboru tylko ICU100, IWU200. Do tego, jeśli chcesz multiroom, możesz dobrać ten nowy box na androidzie którego ten temat dotyczy. UHD88 AFAIK do FTTH nie dają.

 

Tak czy siak mogę zastanowić się czy można byłoby brać na nową umowę.


Zastanawianie się jest rzeczą rozsądną, popieram. Ale czy można byłoby brać na nową umowę ten nowy dekoder to chyba nie ma się co zastanawiać bo go nie dadzą, najwyżej jako dodatek. No chyba że nad multiroom się zastanawiasz, wtedy OK.