Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K Premium

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Dekoder 4K Premium

 Mam pytanie odnośnie dekodera Sagemcom WHD 80 czy jest możliwość wymiany na dekoder 4K Premium przekładając kartę czipową. Czy będzie działać.

Pozdrawiam Jarek

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

Dekoder 4K Premium

zalety icu 100:
* wyświetlacz na obudowie, gdzie widać np kod błędu, zegarek, nr kanału.
* można go łączyć na wifi
* w menu masz możliwość zalogowania się do netflixa (np jeśli posiadasz starszy tv bez smarta, i chciałbyś oglądać netflixa to ten dekoder jest w sam raz)
* możliwość podłączenia dysku na usb z przodu do odczytu danych ze swojego przenosnego dysku, bądź z tyłu (do nagrywania każdego programu jaki chcesz a nie jak w przypadku multinagrywarki - wybranego)
* 4K UHD

wady icu 100:
* do wifi używa tylko 5GHz, nie ma możliwości sparowania go z routerem na 2.4GHz (czyli na dalsze odległości się nie uda)
* slot na kartę jest wyłączony,


zalety iwu200
* 4K UHD
* na wifi można łączyć się zarówno na 2,4GHz jak i 5GHz

wady:
*bardzo często bywa tak, że nie wyświetla się obraz, a z diody która świeci na obudowie nie można niczego wywnioskować
*brak wyświetlacza
*nie działa z niektórymi telewizorami firmy MANTA

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder 4K Premium

Dekoder 4k icu100 nie ma czytnika kart, zresztą jak nie masz światłowodów a tylko łącze miedziwne i wolne, to nie dostaniesz go, nawet pożyczony będzie klatkowac obraz. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Dekoder 4K Premium

Dziękuję za informację, nie napisałem ale mam Światłowód, chciałem wymienić dekoder na lepszy i nie wiem czy będzie działał.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dekoder 4K Premium

WHD80 jest głównym czy multiroomem ?
ICU 100 może być tylko głównym - opłata za niego jest dodatkowo 5 zł i może być problemowa wymiana. Możesz wymienić WHD80 na IWU200 i jeśli to główny dekoder to nie ma opłaty, jeśli multiroom to dodatkowo 10 zł mc.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Dekoder 4K Premium

WHD 80 jest Multiroom, chciałem wymienić na lepszy dekoder ponieważ mogę go dostać za darmo od kolegi. Główny mam 4K. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dekoder 4K Premium

To nie zadziała, ICU 100 nie ma karty. Uprawnienia w ICU do kanałów tv przypisane są do konkretnego numeru seryjnego dekodera.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Dekoder 4K Premium

Szkoda ale wolałem się upewnić to nie ma co kombinować z tym dekoderem. Samsung icu 100, widziałem że ma z boku gniazdo do karty. I myślałem że wystarczy przełożyć kartę i będzie działać bez problemu. Ale trudno dobrze mieć wsparć u fachowca.

Pozdrawiam Jarek

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder 4K Premium

@Jarekb1  wymień ten stary dekoder, na IWU200 i będzie dużo lepiej 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Dekoder 4K Premium

Dziękuję 😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

Dekoder 4K Premium

zalety icu 100:
* wyświetlacz na obudowie, gdzie widać np kod błędu, zegarek, nr kanału.
* można go łączyć na wifi
* w menu masz możliwość zalogowania się do netflixa (np jeśli posiadasz starszy tv bez smarta, i chciałbyś oglądać netflixa to ten dekoder jest w sam raz)
* możliwość podłączenia dysku na usb z przodu do odczytu danych ze swojego przenosnego dysku, bądź z tyłu (do nagrywania każdego programu jaki chcesz a nie jak w przypadku multinagrywarki - wybranego)
* 4K UHD

wady icu 100:
* do wifi używa tylko 5GHz, nie ma możliwości sparowania go z routerem na 2.4GHz (czyli na dalsze odległości się nie uda)
* slot na kartę jest wyłączony,


zalety iwu200
* 4K UHD
* na wifi można łączyć się zarówno na 2,4GHz jak i 5GHz

wady:
*bardzo często bywa tak, że nie wyświetla się obraz, a z diody która świeci na obudowie nie można niczego wywnioskować
*brak wyświetlacza
*nie działa z niektórymi telewizorami firmy MANTA