Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K Multi: Czy da się na nim cofnąć oglądanie?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Dekoder 4K Multi: Czy da się na nim cofnąć oglądanie?

Możesz zaordynować nagranie w multinagrywarce oglądanego programu, a następnie zacząć go odtwarzać. Wtedy można, ewentualnie przewijać. Natomiast na ICU100 z dyskiem cofanie działa, ale nawet w tym przypadku nie jest to tak wygodne i intuicyjne jak na dekoderach c+. W szczególności np. nie można nagrać programu razem z buforem cofania. Jest sporo tych idiosynkrazji.

PS. Na Stream 4k można cofać te programy które mają odpowiednie oznakowanie (strzałka na okręgu); przykładowo kanał numer 1. Innych nie da się cofać. Czyli działa to tam przez multinagrywarkę, a nie przez bufor lokalny. Nie wiem jak jest na dekoderze multi, ale podejrzewam że podobnie: można cofać te kanały które na to pozwalają, innych nie - tak jak od początku pisałem.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

Dekoder 4K Multi: Czy da się na nim cofnąć oglądanie?

@agat13dzięki za informację 👍

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 17
  • 59
  • 1

Dekoder 4K Multi: Czy da się na nim cofnąć oglądanie?

Na multi nie działa cofanie, sprawdzałem na jedynce( strzałka na okręgu) no cóż , co zrobisz jak nic nie zrobisz, jednym słowem Liptong pany z tym Orange niestety


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12997
  • 53375
  • 620

Dekoder 4K Multi: Czy da się na nim cofnąć oglądanie?

@Pitek1979 Potwierdzam, że w tym dekoderze nie ma możliwości cofnięcia o określony czas w trakcie oglądania programu. Można obejrzeć od początku...Twoja ostatnia odpowiedź jest rozwiązaniem 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Dekoder 4K Multi: Czy da się na nim cofnąć oglądanie?

@Pitek1979 

Dzięki za info. To bardzo ciekawy kamyczek do porównań dekoderów. Niby takie podobne, a każdy inaczej popsuty...