Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DEKODER UHD88

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

DEKODER UHD88

Witam

Mam bardzo nietypowe i za razem dziwne pytanie, a na tv za bardzo się nie znam. Otóż zacznę, chodzi mi o to że nie lubię mieć 2 pilotów obok siebie i czy nie da się przekierowac sygnału analogowego za pomocą wyjścia kture znajduje się na dekoderze. Wygląda to tak że jak odszukamy kanały za tv to są zasyfrowane oczywiście bez podłączania dekodera Orange uhd88. A jak by się dało wysłać odszyfrowane kanały do tv za pomocą kabla antenowego i jakoś skonfigurować kanały żeby dało się przełączać je jako 1 pilotem z poziomu tv. W skrucie to napisze jak ja to siebie wyobrażam do ułatwienia, mamy dekoder podłączony normalnie kanały odbiera i na tyle pod wejście out dajemy kabel i podłączamy do tv tam robimy strojenie i odszukujemy kanały kture dekoder na wysyła i tyle. Da się coś takiego zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

DEKODER UHD88

To było stosowane za czasów analogowej TV, obecnie po kablu antenowym czy eurozłączu nic nie prześlesz, by zunifikować obsługę, jakbyś to chciał, jak to kiedyś było słane i dostrajane, przykładowo video <>TV, @Damian00SS kup pilot uniwersalny, są z opcją uczenia, mam taki bardziej zaawansowany, 8 sprzętów obsługuje, do 10 urządzeń max, na Allegro tego pełno.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

DEKODER UHD88

To było stosowane za czasów analogowej TV, obecnie po kablu antenowym czy eurozłączu nic nie prześlesz, by zunifikować obsługę, jakbyś to chciał, jak to kiedyś było słane i dostrajane, przykładowo video <>TV, @Damian00SS kup pilot uniwersalny, są z opcją uczenia, mam taki bardziej zaawansowany, 8 sprzętów obsługuje, do 10 urządzeń max, na Allegro tego pełno.

Anonim

Nie dotyczy

DEKODER UHD88

@Damian00SStak z innej strony, to pewnie byś chciał jak w telewizji kablowej, może TV ma taką głowicę 😉

To się niestety nie uda z dekoderem od Orange, tylko pilot uniwersalny pozostaje 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

DEKODER UHD88

Zależy od TV, np. sprzedawane Samsungi z TizenOS bardzo dobrze współgrają z dekoderami Orange i można je obsługiwać pilotem od TV 🙂

Efekt jest dokładnie taki jakby była podłączona kablówka.