Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy warto zmienić dekoder?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czy warto zmienić dekoder?

@Time88  wykupione filmy z biblioteki VOD (48 godz), sportowe emisje są na dzień, chyba że Operator to przedłuży 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.

Nie nagrywam ani wykupionych filmów z biblioteki VOD ani sportu, więc myślę, że dla mnie będzie OK.

Czy w ICU100 coś się zmieniło w porównaniu do UHD88 jeśli chodzi o nieprzypisanie na stałe numerów

kanałów lub możliwości ustalania kolejności kanałów w inny sposób niż przez kolejność oznaczania

jako ulubione?
Przypuszczam, że ktoś kto taki sposób wymyślił sam z tego nie korzysta.

I jeszcze jedno, co daje wymiana routera? Podobno wtedy można wyeliminować kable, ale to w moim

przypadku nie jest bardzo ważne. Dekoder można podmienić w salonie i zainstalować samemu.

Czy tak samo jest z routerem?

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Czy warto zmienić dekoder?

@Time88  kanały (lista) ustawia w kolejności Orange, nie zmienisz więc tam nic, możesz utworzyć swoją listę kanałów  jako ulubiona, jak masz możliwość to tylko kablem lan zepnij dekoder z FunBox, jest to połączenie najlepsze, po wi-fi można z tego korzystać tylko w jednym pomieszczeniu, dalej będzie sygnał słabszy i dekoder może mieć problem z jakością obrazu HD czy 4K 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?


@Anonimnapisał(-a)

@Time88  kanały (lista) ustawia w kolejności Orange, nie zmienisz więc tam nic, możesz utworzyć swoją listę kanałów  jako ulubiona,


Szkoda. Czy można, a jeśli tak, to jak to zrobić, żeby wpisać jako ulubiony jakiś nowy kanał

pomiędzy 2 kanały już będące na liście ulubionych, np. pojawiający się okresowo, a nie zaznaczać

jako ulubione wszystkie do początku.

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy warto zmienić dekoder?

@Time88  Witam co do  dekoder  UHD88 ten dekoder nie posiada Netflixa nie posiada multinagrywarki ani nie ma dostępu do telewizji 4k A dekoder samsung ICU 100 to wszytko posiada i do tego dekodera możesz podłączyć dysk dowolnej pojemności i dowolny jaki chcesz tylko by obsługiwał USB 3.0 i w pakiecie tv pewno masz 2 kanał 4k których nie możesz oglądać na dekoderze UHD 88 to oceń sam czy warto wymienić
co do funbox2.0 i funbox 3.0 to taka rusznica że potrzebujesz do 3.0 ONT.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?

Dzięki. Ciągle dowiaduję się czegoś nowego. Emotikon: Szczęśliwy
Netflixa mam na pilocie od TV, ale jeszcze nie wiem czy z tego skorzystam po zmianie na ICU100.
Muszę sprawdzić co tam można oglądać.
O ile wiem to multinagrywarka jest związana z korzystaniem z chmury. Może miałoby to sens
wpierw nagrywać na chmurze, a potem wybierać co warto przenieść na własny dysk USB.
Nie wiem czy w pakiecie (Optymalny + Polsat + Start+ czyli nc+) mam kanały 4K. Ale z tego
co sie orientuję to mój TV nie ma 4K, więc pewnie i tak nie dałoby się oglądać.
Myślę, że zostanę przy FunBoxie 2.0.

Pozdrawiam


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?

Mam jeszcze jedno pytanie związane z wymianą dekodera.
Wymieniając dekoder na ICU100 muszę zwrócić dekoder UHD88 z dyskiem 80GB.
Mam na nim jeszcze parę rzeczy, na których mi zależy, a których nie ma w Internecie.
Czy da się to jakoś zachować? Naprawdę tylko najważniejsze nagrania.
Może jest jakiś sposób?

Pozdrawiam


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy warto zmienić dekoder?

@Time88tak musisz oddać  🙂

Anonim

Nie dotyczy

Czy warto zmienić dekoder?

@Time88  dane na dysku są zaszyfrowane, nawet jak kopie dysku zrobisz na PC, materiał z niego nie odkodujesz, musisz się pogodzić z utratą filmów i innych materiałów, będących na dysku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?


@Anonimnapisał(-a)

@Time88  dane na dysku są zaszyfrowane, nawet jak kopie dysku zrobisz na PC, materiał z niego nie odkodujesz, musisz się pogodzić z utratą filmów i innych materiałów, będących na dysku.


Rozumiem, że w przypadku ICU100 materiał zapisany na moim dysku USB nie będzie zaszyfrowany.

A jak to jest z multinagrywarką i zapisem na chmurze? Czy taki materiał jest szyfrowany czy nie?

 

Dziękuje i pozdrawiam