Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy warto zmienić dekoder?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czy warto zmienić dekoder?

@Time88  to co w chmurze nie przerzucisz na dysk, tryb nagrywania działa zamiennie, albo multi nagrywarka w chmurze, albo zapis na dysku przenośnym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?

Ale to co  zostanie zapisane na dysku przenośnym (na moim dysku USB) szyfrowane nie będzie?

 

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Czy warto zmienić dekoder?


@Time88napisał(-a)

Ale to co  zostanie zapisane na dysku przenośnym (na moim dysku USB) szyfrowane nie będzie?

 

Pozdrawiam


Jakie to ma znaczenie? Chyba nie będziesz udostępniać tych materiałów?

Jeszcze dodam że dysk przenośny > musi mieć połączenie usb 3.0, do max 500GB, można SSD dysk użyć, tańsze rozwiązanie jak sam to zmontujesz, są kieszenie na dyski 2,5" (inna opcja dysk 3,5" i obudowa z własnym zasilaniem) 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?


@Anonimnapisał(-a)

@Time88napisał(-a)

Ale to co  zostanie zapisane na dysku przenośnym (na moim dysku USB) szyfrowane nie będzie?

 

Pozdrawiam


Jakie to ma znaczenie? Chyba nie będziesz udostępniać tych materiałów?


Znaczenie ma ogromne i nie ma to nic wspólnego z udostępnianiem.

Często zdarza się tak, że zarejestrowany materiał jest długi, a ja chcę zachować tylko fragment,

który mnie interesuje. Jeśli materiał będzie zaszyfrowany, nie będzie możliwości dzielenia go

na części. Oczywiście chodzi o zapis tylko i wyłącznie do mojego osobistego, prywatnego

użytku, bez jakiegokolwiek udostępniania w jakiejkolwiek formie.

 

Chce ten temat już zakończyć, ale nie mogę się dowiedzieć czy materiał zapisany przy pomocy

dekodera ICU100 na moim prywatnym dysku USB 3.0 o pojemności do 500 GB  będzie

szyfrowany czy nie?  Czy ktoś to sprawdzał i może jednoznacznie odpowiedzieć: TAK czy NIE?

Byłaby to główna przewaga ICU100 nad UHD88, bez tego nie wiem czy w ogóle warto wymienić.

 

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Czy warto zmienić dekoder?

@Time88  dysk przenośny też jest szyfrowany, zresztą tak jest u wszystkich operatorów z firmowym dekoderem, ja mam sat dekoder na Linux i mogę z nagraniami filmów robić co chcę, chyba że licencja jest czasowa na oglądanie, taki materiał nie odkoduję.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?


@Anonimnapisał(-a)

@Time88  dysk przenośny też jest szyfrowany, zresztą tak jest u wszystkich operatorów z firmowym dekoderem, ja mam sat dekoder na Linux i mogę z nagraniami filmów robić co chcę, chyba że licencja jest czasowa na oglądanie, taki materiał nie odkoduję.


To  nie ma sensu używać własnego dysku USB 500GB, bo takiego za 49 zł nie kupię.

Sat dekoder, to jak rozumiem, do telewizji satelitarnej. To, że możesz z nagraniami robić co chcesz,

wynika z tego, że dekoder do satelitarnej nie szyfruje, czy z tego, że używasz Linuxa?

 

Dziękuje i pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Czy warto zmienić dekoder?

@Time88  mam własny dekoder vu+ ultimo 4k i moduł Cyfrowego Polsatu, oczywiście z orbity przekaz, nie z internetu mam, dysk wbudowany 1TB, po sieci dostęp mam do jego nagrań 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?


@Anonimnapisał(-a)

@Time88  mam własny dekoder vu+ ultimo 4k i moduł Cyfrowego Polsatu, oczywiście z orbity przekaz, nie z internetu mam, dysk wbudowany 1TB, po sieci dostęp mam do jego nagrań 😉


Szkoda, że nie można tego załatwić prościej, bo zakup własnego dekodera byłby dla mnie do przyjęcia.

Ale telewizja satelitarna u mnie odpada. Okna mam tylko na wschód, a talerz na dachu

11-kondygnacyjnego budynku i kabel przez prawie całą wysokość byłby zbyt podatny na awarie.

 

Jeszcze raz dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Czy warto zmienić dekoder?

Bardzo dziękuję Wszystkim za otrzymane lajki i punkty.

 

Przy okazji życzę radosnych Świąt i pomyślności w 2020.