Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dekoder ICU100 reaguje na zabezpieczenie cinavia

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 37
  • 0

Czy dekoder ICU100 reaguje na zabezpieczenie cinavia

Ten dekoder podobno potrafi odtwarzac pliki z dysku z przodu i z sieci. Czy rozpoznaje pliki zabezpieczone przy pomocy cinavia?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Czy dekoder ICU100 reaguje na zabezpieczenie cinavia

@Demostenes: nie rozpoznaje. Odtwarza normalnie, wbrew temu co sugeruje @Anonim .

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Czy dekoder ICU100 reaguje na zabezpieczenie cinavia

@Demostenes gro filmów zabezpieczonych cinava jest produkcji Sony, tak jak ten system zabezpieczeń, dekodery operatorów nie odtwarzają materiałów zabezpieczonych przed kopiowaniem, te zabezpieczenie cinava to stary już system i są programy co go usuwają, ale to piractwo i porady jak to zrobić ci nie dam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 37
  • 0

Czy dekoder ICU100 reaguje na zabezpieczenie cinavia

wiem ze to piractwo dlatego pytam czy orange to piractwo wspiera czy nie i czy cinavia jest respektowana przez icu100 czy nie jest uwazasz ze icu100 nie odtworzy materialu zabezpieczonego - jetses pewien?

Anonim

Nie dotyczy

Czy dekoder ICU100 reaguje na zabezpieczenie cinavia

@Demostenes  chyba wyrażnie napisałem, że dekoder tego nie odtworzy, innych zabezpieczonych odmiennym kodowaniem przed piractwem też.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 37
  • 0

Czy dekoder ICU100 reaguje na zabezpieczenie cinavia

napisales wyraznie ze nie odtworzy a ja zapytalem wyraznie czy jestes tego pewny bo napisales to ogolnie a ja pytam o konkretny model icu100 czy go uzywasz i sprawdziles osobiscie czy tylko wypowiadasz sie na podstawi zasad ogolnych tzn nie powinien odtworzyc co do zasady czy wiesz na pewno ze nie odtworzy bos am sprawdziles, nie pytam o nic innego


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Czy dekoder ICU100 reaguje na zabezpieczenie cinavia

@Demostenes: nie rozpoznaje. Odtwarza normalnie, wbrew temu co sugeruje @Anonim .