Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak CANAL+ 4K na Samsung ICU 100

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 38
  • 0

Brak CANAL+ 4K na Samsung ICU 100

Witam,

 

Posiadam telewizję IPTV z dwoma dekoderami Samsung ICU 100 oraz pakietem Prestige Canal+. Umowę podpisywałem w zeszłym roku. Niedawno stwierdziłem, że nie działa mi kanał Canal+ 4K (nie jest to problem sprzętu, bo TVP 4K działa mi bez problemu). Wygląda na to, że ten kanał nie jest aktywny w moim pakiecie, mimo, że jest to najwyższy dostępny pakiet z Canal+. Po zgłoszeniu usterki, otrzymałem informację od technika, że Canal+ 4K jest dostępny wyłącznie dla klientów, którzy podpisali umowę od września 2022 (ja podpisałem rok temu) oraz ten kanał NIE działa na Samsung ICU100, wymaga wymiany na IWU200! Sama wymiana może nie byłaby problemem, gdyby nie fakt, że w IWU200 nie ma możliwości podłączenia dysku, więc nie można nagrywać wszystkich kanałów, a wyłącznie te które są dostępne w Multinagrywarce.

Czy jest ktoś tutaj na forum komu działa Canal+ 4K na Samsungu ICU100 oraz podpisywał umowę przed wrześniem 2022?

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Brak CANAL+ 4K na Samsung ICU 100

4 września zakończono promocyjne udostępnianie kanału CANAL+ 4K ULTRA HD dla Klientów Telewizji od Orange w technologii kablowej (IPTV) posiadających CANAL+ Prestige i Extra+ z CANAL+ Prestige

Promocyjne udostępnianie kanału nadal obowiązuje dla abonentów Orange Love Premium.

Od 5 września 2022 kanał dostępny jest w ramach nowych pakietów

CANAL+ Prestige 4K i Extra+ z CANAL+ Prestige 4K 

 

Odbiór kanału możliwy jest na Dekoderze Premium 4K (ICU100) lub Dekoderze 4K (IWU 200) w ofertach ze Światłowodem.

 

Abonent posiadający pakiet CANAL+, który chciałby korzystać nadal z CANAL+ 4K ULTRA HD może  zmienić umowę CANAL+ wybierając nowy pakiet z dostępem do kanału w jakości 4K.

 

Edit:

I potwierdzam u mnie działa na ICU 100.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Brak CANAL+ 4K na Samsung ICU 100

4 września zakończono promocyjne udostępnianie kanału CANAL+ 4K ULTRA HD dla Klientów Telewizji od Orange w technologii kablowej (IPTV) posiadających CANAL+ Prestige i Extra+ z CANAL+ Prestige

Promocyjne udostępnianie kanału nadal obowiązuje dla abonentów Orange Love Premium.

Od 5 września 2022 kanał dostępny jest w ramach nowych pakietów

CANAL+ Prestige 4K i Extra+ z CANAL+ Prestige 4K 

 

Odbiór kanału możliwy jest na Dekoderze Premium 4K (ICU100) lub Dekoderze 4K (IWU 200) w ofertach ze Światłowodem.

 

Abonent posiadający pakiet CANAL+, który chciałby korzystać nadal z CANAL+ 4K ULTRA HD może  zmienić umowę CANAL+ wybierając nowy pakiet z dostępem do kanału w jakości 4K.

 

Edit:

I potwierdzam u mnie działa na ICU 100.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 38
  • 0

Brak CANAL+ 4K na Samsung ICU 100

Czy chodzi o aktywację jakiegoś nowego pakietu, czy trzeba podpisać nową umowę na same kanały Canal+ i będą różne daty na Canal+ i na internet, telewizję i telefon stacjonarny? Czy cała nowa umowa do podpisania? obecna będzie obowiązywać jeszcze przez rok.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Brak CANAL+ 4K na Samsung ICU 100

Nowa umowa na Canal+ Prestige 4K, z nową datą obowiązywania. Umowa na Love pozostaje bez zmian. Gdybyś jednak rezygnował z Love to nie będzie kary za zerwania na C+ ponieważ nie ma być jak świadczona usługa z powodu braku głównego pakietu. Oczywiście nie będzie można wcześniej zerwać umowy bez kary na sam C+ i zostawić Love.