Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

Wszystkim dziękuję!

Zastosowałem rozwiązanie z ładowarką od telefonu. Dysk z obudową też był opcją, ale w drugiej kolejności.

Musiałem zamówić kabel, gdyż nie było w najbliższych sklepach.. Po podłączeniu i nagraniu kilku programów, przeżyłem szok, ale negatywny! Otóż przy próbie odtworzenia, nie odtwarzały się żadne nagrane programy, nawet te, które wcześniej się odtwarzały. Wyłączyłem dekoder i włączyłem i od tej pory jest OK. Wszystkie nagrane programy się odtworzyły.

Zaryzykowałem stwierdzenie, że problem został rozwiązany.

Od tego restartu wszystko się nagrywa i odtwarza bez problemu.

 

Pozdrawiam i dziękuję


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Sting_er   Miło nam ze pomogliśmy ci 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Sting_er cieszę się, że nagrywanie i odtwarzanie z dysku zewnętrznego zadziałały Emotikon: Mrugający


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

Niestety mam podobny problem. Posiadam dwa dekodery i dwa różne dyski: jeden od orange, drugi kupiony samodzielnie. I powiem Wam że na 100% nie jest to wina dysków lub ich zasilania bo mam je ponad 2 lata a problem pojawił się jakieś 2 miesiące temu. Podejrzewam jakąś złą aktualizację. Macie pomysł na rozwiązanie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

Witajcie,

Trochę mi głupio, że zamknąłem swój temat jako rozwiązany. Po kilku dniach nagrywanie filmów "wróciło" do normy, czyli 60% programów się nie nagrywa. I jest to sprawa losowa (jak dla mnie). Niezależnie od numeru kanału, pory dnia i innych parametrów, damy program się nagra, albo nie 🙂 Zbliża się okres nowych produkcji na wszystkich kanałach, więc nagrywanie byłoby wskazane.. Może są użytkownicy, którzy przezwyciężyli ta utrudnienia, dlatego proszę o poradę. Pozdrawiam serdecznie i życzę przede wszystkim zdrowia!

Robert


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12961
  • 53240
  • 618

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Sting_er Cześć,

Chciałbym wiedzieć czy dalej są problemy z nagrywaniem na ICU100 na dysku zewnętrznym?

Jeśli tak, daj znać


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

Cześć,

Przepraszam za tak późną reakcję..

No niestety, nie jestem zbyt aktywny na forum, ale to z jednej strony potwierdza, że z wolnym czasem u mnie krucho i baaardzo odczuwam potrzebę nagrywania ulubionych programów, ale też z drugiej strony nie chcę zamęczać innych forumowiczów moim problemem, bo - jak widzę - mało kto się na tę uciążliwość uskarża (albo mało kto nagrywa na dysk zewnętrzny, może korzysta z multinagrywarki itp). Wspomniana w nawiasie multinagrywarka jest świetnym pomysłem, ale nie dla mnie w aktualnej ofercie objętych nią programów.. 

Wracając do zasadniczego pytania - nagrywają mi się średnio dwa programy na dziesięć. Mam podpięty zasilacz do dysku, taki od telefonu komórkowego (według porady pomocnych forumowiczów). Po krótkiej euforii po podpięciu zasilacza - nastąpił powrót do nagrywania "losowego". Próbowałem dwa dyski (nie próbowałem dysku SSD).

To w skrócie cała historia..

Jeszcze raz wspomnę, że miałem dekoder z telewizji konkurencyjnej i nagrywanie a także obsługa dekodera, to była bajka - teraz to widzę. Bardzo się zawiodłem na Orange w tej kwestii.. Szkoda..


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12961
  • 53240
  • 618

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Sting_er Nie wiem czy pytałem, ale jaka jest zajętość dysku???


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

Teraz sprawdziłem - zajętość dysku, to 37% - kasuję obejrzane, albo nieudane nagrania. Niektóre jednak trzymam dłużej 🙂

Teraz mam podłączony otrzymany od Orange dysk Adata HV620, 500G


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12961
  • 53240
  • 618

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Sting_er Jak się sprawuje ten obecny dysk?