Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Anonim Dziękuję za informację. Na razie pozostanę przy ponownych próbach z dyskiem od Orange (500G). Trochę - tak na usprawiedliwienie napiszę - jestem zaskoczony, że ani w wymaganiach na dysk zewnętrzny do dekodera, podany przez Orange (mowa tylko o pojemności do 1T i USB3.0), ani w dokumentach dołączonych do dysku 1T ani słowem nie było wspomniane o konieczności dodatkowego zasilania. Nie wiem jaką wydajność ma gniazdo USB w dekoderze.. Ale już nie będę się rozpisywał.

Jeszcze raz dziękuję i czas na próby.. Tylko zawsze jak zmieniam dysk, to na początku jest dobrze, z czasem pojawiają się błędne nagrania. Tak więc informacja zwrotna będzie za "jakiś czas" 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Anonim   tez tak myślę że dysk 1 Terabajt  jest za duży miałem to pisać ale mnie wyprzedziłeś . ale @Anonim  tylko czy dekoder da rade obsłużyć na dwa USB Dysk ?to jest pytanie .


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Citi2017 Może zasilanie z USB na płycie czołowej, tylko czy sięgnie druga wtyczka od kabla do dysku..


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Sting_er najczęstszej wydajność prądowa gniazd USB w urządzeniach to do 500 mA. Można przecież użyć ładowarki od telefonu, aby nie obciążać dodatkowo dekodera. Przewód zasilający do ładowarki, przewód z transmisją danych do dekodera.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

Nie wszyscy producenci piszą, ale porty USB w dekoderach czy innym sprzęcie, nie mają takiej wydajności prądowej jak w komputerze, cierpi dysk i nagrania się uszkadzają, krytyczny finał to usterka dysku czy sprzętu.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Anonim @ketrasaArtur @Citi2017 Dziękuję - w tak zwanym międzyczasie kupię kabel z dodatkowym "odejściem" na zasilanie i wykorzystam zewnętrzną ładowarkę. Mam nadzieję, że będzie działać i nie będę narzekał na ORANGE 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Sting_er  w razie problemów śmiało pytaj 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

liczymy że pomogą ci nasze rady 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Sting_er to czekamy na informacje ze sprawdzenia naszych podpowiedzi, jak zadziała dysk zewnętrzny z nagrywaniem Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

By sprawdzić port USB, można użyć pendrive USB 3.0, jak nagrania będą wszystkie ok, to będzie wiadomo gdzie tkwi problem, ja tak testuję porty USB w TV/ tunerach/ dekoderach/ kinie domowym.