Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Alcatel Onetouch Watch


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Alcatel Onetouch Watch

Przestało działać ładowanie w zegarku co sprawiło , że jest bezużyteczny . Chcę go oddać na gwarancję tylko, że nie wiem do kąd go wyslać i co trzeba dołączyć do zegarka z opakowaniem. Podpowie ktoś?

PS. Zegarek był gratisem do huawei p8 lite i kupiony był przez internet na stronie orange.

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Alcatel Onetouch Watch

Odszukałbym dokumenty od Orange potwierdzające, że to w ramach zakupu "sprzedali" Ci ten zegarek... Napisał do Orange, podając co i kiedy kupiłeś oraz informację, że chcesz skorzystać z prawa rękojmi, w tym uprawnieniu klient może, w sytuacji wystąpienia wady w towarze, wybrać czego oczekuje od sprzedawcy:

  • naprawa towaru (czyli usunięcie wady)
  • wymiana towaru na wolny od wad
  • obniżenie ceny
  • odstąpienie od umowy

 

i dostarczył zegarek z dokumentem – Twoim pismem do Orange... ewentualne kopie dokumentów zakupu, spróbowałbym przez salon, jeżeli masz w miarę blisko, ale firmowy, nie partnerski, albo wysłać na jakiś adres z dokumentów.

Anonim

Nie dotyczy

Alcatel Onetouch Watch

@lukinarty a jeśli mieszkasz w jakimś dużym mieście lub niedaleko niego to zazwyczaj są w nich punkty gwarancyjne gdzie można w ramach gwarancji złożyć sprzęt do naprawy. Zadzwoń do BOK - tam też Ci powinni udzielić kompetentnej informacji co i jak. Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Alcatel Onetouch Watch

Oczywiście, z mojej wcześniejszej informacji, tak naprawdę do wykorzystania są dwa pierwsze rozwiązania:
a) naprawa

b) wymiana na urządzenie wolne od wad...

Propozycja wizyty w salonie, tak jak wcześniej pisałem, istotne jest to żeby był to salon firmowy a nie partnerski.