Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange dla środowiska


Zespół Nasz Orange
  • 40
  • 266
  • 0

Orange dla środowiska

Pytanie od pracownika w związku z akcją opisaną tutaj.

 

Czy wiesz co Orange robi dla środowiska – a jeśli tak, to jak oceniasz te działania?

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19441
  • 56237
  • 763

Orange dla środowiska

Dla mnie najbardziej w pamięci utkwiła akcja przekazywania GB we FLEX na sadzenie lasu.

Być może z tego powodu akcja była fajna, że w aplikacji był widoczny postęp za przekazanie GB i osiąganie kolejnych poziomów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14026
  • 57713
  • 696

Orange dla środowiska

Wiem i doceniam...pod jednym warunkiem- nie odbija się to na jakości usług ( co nie jest takie do końca oczywiste w przypadku usług xDSL)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Orange dla środowiska

Orange choć pomarańczowe jest coraz bardziej zielone i to się chwali i docenia, symbolem tego mogłaby być na przykład pomarańcza z zielonymi listkami, coś w ten deseń:

 

slav72_0-1696957937586.jpeg

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2239
  • 8400
  • 33

Orange dla środowiska


@Info_NaszOrangenapisał(-a)

Czy wiesz co Orange robi dla środowiska


nie zauważyłem. Szczególnie w obszarze obchodzenia niedoróbek dekoderów niewyłączaniem na noc.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2251
  • 12574
  • 58

Orange dla środowiska

Może u mnie było mega, dwa dni LTE nie było w okolicy, musiałem z SIM karty konkurencji korzystać 😄

Jakby nie to, to bym poza domem bez LTE był, eko z korzyścią dla środowiska 😅

Ale nadajniki Orange modernizuje i to duży plus, dla nas i środowiska pewnie też 😎


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1737
  • 7523
  • 60

Orange dla środowiska

Mi przychodzi do głowy sprzedaż prądu przez Orange Energia z odnawialnych źródeł energii. 

Warto robić dla Ziemi dobre rzeczy, szczególnie przez bardzo duże firmy. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 670
  • 1

Orange dla środowiska

Wiem iż były i są różne działania, w tym przejście na 5G szczególnie w wersji SA może być bardzo zielone a jak wejdzie 6G a potem 7G to pewnie stacje bazowe będą oddawać prąd do sieci i tak napromieniowywać okolicę iż będzie to przyśpieszać wzrost roślin oraz drzew a także redukować CO2 (poprzez wytrącanie go z powietrza w celu przyśpieszenia wzrostu roślin) a 8G i 9G to już będzie zbawienie dla środowiska ludzie będą je nosić na sobie i przy nich mieszkać gdyż będzie ono zasilać nasze wewnętrzne nanoroboty które (tym którzy terminowo opłacą faktury) będą nas regenerować oraz uzdrawiać a także w wersji 10G hamować wszelkie niepoprawne procesy myślowe a w 11G wzmacniać poprawne 😉