Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zespół Nasz Orange – kim jesteśmy?

1) Nasze zadania

Jako Zespół Nasz Orange dbamy o to, aby forum działało tak, jak trzeba 🙂
Moderujemy, administrujemy, realizujemy Wasze zgłoszenia, a także dbamy o to, aby wszystko przebiegało w przyjaznej atmosferze. Na co dzień najczęściej kontaktujemy się z Wami w wiadomościach prywatnych w kontekście spraw moderatorskich, ale też podrzucamy różne informacje dotyczące forum lub ogólnie Orange.

Nie udzielamy się merytorycznie w tematach poruszanych przez użytkowników, ponieważ jest to forum z założenia samopomocowe.

 

2) Kilka słów o każdym z nas

Aśka_M – na forum czuwa nad całością. A prywatnie… miłośniczka książek, dobrej kawy, gier planszowych i podroży. Z pasją zgłębia wiedzę w coraz to nowszych dziedzinach.

Bartłomiej – na forum moderuje i administruje. A prywatnie… amatorsko cieśla, miłośnik kuchni staropolskiej i tej z odległych krain, księgowy, zdecydowanie bardziej raduje się naprawianiem aniżeli wymienianiem.
Michał – na forum moderuje. A prywatnie… Entuzjasta rowerowych i pieszych wycieczek, fan kina i muzyki, lubiący smaczną kuchnię... co niestety wychodzi bokiem 😉.

Rafał – na forum moderuje i administruje. A prywatnie… gracz, streamer, podróżnik - głównie pieszych wycieczek, lubiący odpoczynek przy dobrym filmie. Pasjonat kosmosu, nowych technologi i sztucznej inteligencji.
Wiktor – na forum moderuje i administruje. A prywatnie wielbiciel wszelakiej maści muzyki, kawosz książkowy; słuchacz podcastów i miłośnik spacerów, lubiący patrzeć na niebo. Rowerzysta.
Wojciech – na forum moderuje. A prywatnie... miłośnik gier i dobrych w nich historii. Zagłębia się w filmy i seriale akcji, sci-fi, fantasy. Pasjonuje się nowymi technologiami.

 

3) Jak się z nami skontaktować?

Sposobów na kontakt z nami jest kilka 🙂

  • jeżeli widzisz na forum coś, co wymaga korekty użyj opcji „Zgłoś” (3 kropki w prawym górnym rogu tematu) – powiadomienie trafi do nas i na pewno zareagujemy
  • jeżeli w jakimś temacie dotyczącym forum potrzebna jest nasza pomoc wystarczy, że wywołasz nas używając @ przed nickiem
  • jeżeli chcesz skontaktować się z konkretną osobą z Zespołu Nasz Orange możesz napisać wiadomość prywatną
  • jeżeli nie masz konta na forum albo masz problem z zalogowaniem możesz napisać do nas maila na adres: NaszOrange@orange.com
Historia wersji
Nr wersji:
3 z 3
Ostatnio zaktualizowane:
‎18-04-2023 18:19
Zaktualizowano przez:
 
Etykiety (1)