Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu

Instalacja Światłowodu w mieszkaniu nie jest specjalnie skomplikowana, tym bardziej, że jej przeprowadzeniem zajmują się wykwalifikowani technicy.

Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię ofertę ze Światłowodem, podpiszesz umowę i ustalisz termin wizyty z technikami, którzy zadzwonią do Ciebie gdy tylko Twoje zamówienie dotrze do Orange.

Wskazówka: Po ustaleniu terminu instalacji otrzymasz SMS z potwierdzeniem 
wizyty w ustalonym z technikami terminie.

Przygotowanie do instalacji

W umówionym terminie przyjadą do Ciebie technicy i opowiedzą o tym jak będzie wyglądał montaż, a następnie przystąpią do instalacji Światłowodu. Technicy najpierw zajmą się doprowadzeniem instalacji do mieszkania – m.in. sprawdzą drożność rurek (peszli), którymi przewód będzie doprowadzony do mieszkania.

Po zakończeniu wszystkich prac poza mieszkaniem, rozpocznie się instalacja w Twoim domu.

Przebieg instalacji

  • Montaż trwa do 3 godzin
  • Cienki kabel doprowadzany jest do gniazda optycznego w ścianie – instalacja jest przeprowadzana w taki sposób, by była jak najmniej widoczna i dopasowana do wystroju wnętrza
  • Terminal światłowodowy dołączony do zestawu instalacyjnego podłączany jest do modemu FunBox, który pozwoli na korzystanie z internetu
  • Modem łączony jest też z dekoderem TV, abyś mógł odbierać TV w jakości HD

Od teraz możesz poczuć niewiarygodne przyspieszenie internetu na wszystkich urządzeniach w domu.

 

 

Jeśli zapoznaliście się z powyższymi informacjami i macie pytania dot. instalacji światłowodu w mieszkaniu, to załóżcie nowy temat w kategorii Moje usługi - Internet domowy. Podczas tworzenia tematu wybierzcie etykietę "Orange Światłowód". A jeżeli macie uwagi do samej zawartości artykułu, to zapraszamy do komentarzy TUTAJ.

Historia wersji
Nr wersji
4 z 4
Ostatnia aktualizacja:
marzec
Zaktualizowano przez:
 
Etykiety (1)