Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poczta Głosowa w telefonie komórkowym

W przypadku problemów z rejestracją lub logowaniem do forum pomoc znajdziesz tutaj.

 

Dzięki Poczcie Głosowej masz pewność, że nigdy nie przegapisz ważnego telefonu, nawet gdy wyłączysz telefon komórkowy lub będziesz prowadził w tym samym czasie inną rozmowę.

 

Osoba dzwoniąca do Ciebie może zostawić Ci wiadomość na Twojej Poczcie Głosowej, abyś mógł ją w dowolnym momencie odsłuchać.

 

Włączenie poczty

  1. Wyślij SMS o treści START pod nr 501
  2. Zadzwoń pod numer *501 i ustaw język swojej poczty oraz powitanie, które usłyszy każdy, kto połączy się z Twoją pocztą.
  3. Otrzymasz SMS z kodem dostępu do Twojej poczty – będzie Ci potrzebny, jeśli będziesz chciał odsłuchać swoją pocztę głosową z innego numeru telefonu i gdy znajdujesz się za granicą.

Odsłuchiwanie poczty

Jeśli osoba, która do Ciebie dzwoni  nie będzie się mogła połączyć się z Tobą, może nagrać się na Pocztę Głosową. Wtedy otrzymasz SMS z powiadomieniem o nowej wiadomości na Twojej poczcie głosowej. Aby ją odsłuchać:

  • zadzwoń pod *501 lub
  • zadzwoń pod numer 501501501 - po odsłuchaniu powitania wpisz swój numer telefonu i naciśnij #, a następnie podaj kod dostępu i zatwierdź # lub
  • odsłuchaj przez krótki numer, który znajdziesz w powiadomieniu SMS o nagranej wiadomości. Numer ten zaczyna się od znaków *51xxxx, np. *51123. Wybranie tego numeru pozwoli Ci odsłuchać bezpośrednio tylko tę wiadomość, której dotyczy powiadomienie.

Zmiana powitania

  • Zadzwoń pod numer *501 i wybierz opcję 2 z głównego menu, a następnie nagraj nowe powitanie.

Wyłączenie poczty

Jeśli nie chcesz już korzystać z Poczty Głosowej, możesz ją wyłączyć.

Wyślij SMS o treści REZ pod numer 501

 

Jeśli zapoznaliście się z powyższymi informacjami i macie pytania dot. Poczty Głosowej na komórce, to załóżcie nowy temat w kategorii Moje usługi - Abonament. A jeżeli macie same uwagi do zawartości artykułu, to zapraszamy do komentarzy TUTAJ.

Historia wersji
Nr wersji
10 z 10
Ostatnia aktualizacja:
miesiąc temu
Zaktualizowano przez: