Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zamiana numeru w orange love

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

zamiana numeru w orange love

Pytanie dotyczy możliwości zamiany numeru w pakiecie orange love. Mam drugi numer w fakturze, chce by to on był włączony w pakiet love. Konsultanci proponują rezygnacje z posiadanego pakietu i zamówienie nowego na drugim numerze. Rozwiązanie to powoduje szereg niedogodnosci, np.utrate numeru stacjonarnego ktróry jest dla mnie wazny, kolejną wizyte  instalatora, oddawanie sprzetu, inny dekoder bez mozliwosci nagrywania itp...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

zamiana numeru w orange love

Zlecasz migrację z Love do tzw 3P (internet, voip i TV) normalnie z umowa na 24 mc. Numer komórkowy z Love wskoczy na kartę. Czekasz jak minie nowy okres rozliczeniowy podpisujesz nową umową na Love z drugim numerem.
I jest to do wykonania, ale musisz trafić na kumatego konsultanta najlepiej w firmowym.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

zamiana numeru w orange love

@Anonim 

A pytanie brzmi?

Chyba nie jak w tytule, bo na to już dostałeś odpowiedź: nie da się.

Anonim

Nie dotyczy

zamiana numeru w orange love

Nie ma możliwości podmiany numeru w Orange Love. Jeśli jest w okresie utrzymania można przedłużyć same usługi stacjonarne (multipakiet) wtedy odłączy się numer komórkowy. Następnie można połączyć w nowy pakiet Love z tym innym numerem. 

Anonim

Nie dotyczy

zamiana numeru w orange love

Rozumiem że numer komórkowy z pakietu zostanie wylączony? Zdeinstalowany? Zależy mi żeby oba numery zachować.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

zamiana numeru w orange love

Zlecasz migrację z Love do tzw 3P (internet, voip i TV) normalnie z umowa na 24 mc. Numer komórkowy z Love wskoczy na kartę. Czekasz jak minie nowy okres rozliczeniowy podpisujesz nową umową na Love z drugim numerem.
I jest to do wykonania, ale musisz trafić na kumatego konsultanta najlepiej w firmowym.

Anonim

Nie dotyczy

zamiana numeru w orange love

Tak, tak brzmiało pytanie...

A jednak się dało i działa!😛 Wystarczyło napisać taką prośbę do operatora.

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

zamiana numeru w orange love

@Anonim to ciekawe co piszesz. Ogólnie oferta tego nie przewiduje. Widać ktoś naprawdę prokliencko do sprawy podszedł. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 83
  • 1

zamiana numeru w orange love

Czy operator dokonał tej operacji w trakcie trwania umowy (od nowego okresu rozliczeniowego) ?

A może po jej zakończeniu i przedłużaniu ? Proszę o szczegóły. Byłem (jestem) w tej samej sytuacji i niestety nie udało mi się dokonać zamiany przy przedłużaniu umowy (mam 2 na Orange Love - na drugi numer zawarłem umowę w innym terminie).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

zamiana numeru w orange love

@Marcin_ nie uzyskasz informacji od użytkownika, który założył temat, bo konto usunął. Do tego tematu nie było możliwości zmiany numeru w trakcie trwania umowy OL. Jak jemu to się udało, zostaje już tajemnicą.