Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wysoka faktura proszę o pomoc


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wysoka faktura proszę o pomoc

► Temat został przeniesiony z kategorii O społeczności - Moderator Wiktor ◄

 

Dostałam rachunek za przesył danych w Turcji na kwotę 480 zł. za dwa telefony komórkowe. Korzystałam z Internetu w hotelu, który był darmowy po zalogowaniu się na numer pokoju. Dziś złożyłam reklamację telefonicznie i operator powiedział, że korzystałam z płatnego Internetu. Czy mam szansę się w razie nieprzyjęcia reklamacji odwołać i jak to zrobić najskuteczniej. Proszę o pomoc.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wysoka faktura proszę o pomoc

A co to znaczy że korzystas z internetu w hotelu? To było wifi? Sieć satelitarna?
Anonim

Nie dotyczy

wysoka faktura proszę o pomoc

Może napisz więcej, był jakiś regulamin? login nr pokoju to lipa, można od są sąsiada korzystać, przy płatnych klient dostaje login i nikt nie skorzysta niepowołany, żeby to odkręcić musisz mieć regulamin udostępniania internetu, tam napewno jest zapis, czy to płatne czy za darmo.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wysoka faktura proszę o pomoc

Było to Wifi free hotelowe i logowało się na numer pokoju.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wysoka faktura proszę o pomoc

W recepcjo hotelowej podano nam nazwę darmowego Internetu hotelowego, a jako hasło trzeba było każdorazowo wpisać numer pokoju. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wysoka faktura proszę o pomoc

A czy na telefonie to kontrolowane było? Czy poza tym na aparacie była włączona transmisja danych po sieci komórkowej? Czy korzystano w Turcji z lokalizacji w telefonie?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wysoka faktura proszę o pomoc

Tak, pisało free Internet i każdorazowo należało wpisać hasło numer pokoju, bo inaczej nie łączyło. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wysoka faktura proszę o pomoc

Nie korzystałam z lokalizacji.