Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wymiana karty po co?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

wymiana karty po co?

Przedłużyłam umowę i dodatkowo wzięłam tel. Przysłano mi dodatkową kartę micro. Nowy telefon chciałam oddać córce tylko nie wiem po co mi dodatkowa karta która nie pasuje mi do starego telefonu bo jest za duża (mam w nim nano). Czy muszę ją aktywować by korzystać z nowego abonamentu? Trochę to mi nie odpowiada bo musiałbym zmieniać nową kartę na nano i dopłacać za wymianę. Na aktywację mam 14dni A jak jej nie aktywuję to stara karta straci ważność? Nie rozumiem tego?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

wymiana karty po co?

Przedłużałeś umowę w salonie? Nie rozumiem jednego że dali Ci kartę i jeszcze musiałeś za to płacić,powinieneś to zgłosić jako reklamację do BOK.A z kartą jest tak że jeśli sam jej nie aktywujesz w ciągu 14 dni to ona sama automatycznie się aktywuje a stara przestanie działać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

wymiana karty po co?

Też tego nie wiem ogólnie bo jak się przez www przedłuża to trzeba koniecznie nową kartę wybrać z tego co wiem. Teraz Cię zrozumiałem całkowicie bo będziesz chciał ją wymienić na inną kartę w salonie żeby było OK,a więc tak napisz najlepiej reklamację jakoś albo do BOK zadzwoń i może Ci nie aktywują może mogą to zrobić nie wiem tego,a jak nie to wymiana,a potem jedynie od faktury Ci odliczą czy coś...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

wymiana karty po co?

Przedłużałeś umowę w salonie? Nie rozumiem jednego że dali Ci kartę i jeszcze musiałeś za to płacić,powinieneś to zgłosić jako reklamację do BOK.A z kartą jest tak że jeśli sam jej nie aktywujesz w ciągu 14 dni to ona sama automatycznie się aktywuje a stara przestanie działać.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

wymiana karty po co?

Umowę przedłużalem przez www. Za kartę nie płaciłem jeszcze przysłali ją za darmo ale jak sama się aktywuje to i tak muszę ją wymienić na nano bo nie będzie mi pasowała do tel a to koszt ok.20 zeta. Nie rozumiem po co mi ją przysłali?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

wymiana karty po co?

Też tego nie wiem ogólnie bo jak się przez www przedłuża to trzeba koniecznie nową kartę wybrać z tego co wiem. Teraz Cię zrozumiałem całkowicie bo będziesz chciał ją wymienić na inną kartę w salonie żeby było OK,a więc tak napisz najlepiej reklamację jakoś albo do BOK zadzwoń i może Ci nie aktywują może mogą to zrobić nie wiem tego,a jak nie to wymiana,a potem jedynie od faktury Ci odliczą czy coś...