Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wyłączenie usługi płatności w google play

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

wyłączenie usługi płatności w google play

Witam,

mam problem. Syn włączył możliwość płatności za gry i aplikacje pobierane w sklepie Google Play i niestety mam zwiększony rachunek. Chciałabym usunąć taką możliwość, czyli wyłączyć wskazaną usługę. Nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji. Jeśli chodzi o możliwość włączenia płatności przez rachunek Orange w sklepie Play to wszędzie są takie informacje, natomiast informacji na temat wyłączenia takiej możliwości nie ma....

Proszę odpowiedź, zależy mi na czasie.

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

wyłączenie usługi płatności w google play

Na swoim koncie, na orange.pl czy w aplikacji Mój Orange możesz włączyć usługę o nazwie "Blokada na Usługi Elektroniczne". Blokuje ona zakupy w Sklepie Play, inaczej sklepie Google, czy inne zakupy w aplikacjach.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

wyłączenie usługi płatności w google play

Na swoim koncie, na orange.pl czy w aplikacji Mój Orange możesz włączyć usługę o nazwie "Blokada na Usługi Elektroniczne". Blokuje ona zakupy w Sklepie Play, inaczej sklepie Google, czy inne zakupy w aplikacjach.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

wyłączenie usługi płatności w google play

Witaj mam pytanko mam na koncie okolo 20 zl próbuje sobie zakupic przedmiot w grze za 10 zl i pisze mi Usługa Platnosci Moblinych nie moze byc wlaczona na twojim koncie a pieniazki mam na karcie prosze o pomoc a klikam skorzystaj z operatora orange NAPRAWDE POTRZEBUJE POMOCY  

Anonim

Nie dotyczy

wyłączenie usługi płatności w google play

@NieogarnietyZobacz jak to zrobić tutaj


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

wyłączenie usługi płatności w google play

Podsumowując to co wyżej w odnośniku od vdsl2, w ofertach na kartę nie działa usługa Dolicz do rachunku w Orange.

 

Dlatego zachęcam ewentualnie do zmiany, najlepiej w ofercie Orange Love: https://www.orange.pl/love

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

wyłączenie usługi płatności w google play

a jak mam przeniesc tam numer co ? 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

wyłączenie usługi płatności w google play

tam abonament jest tak ? czy nie bo odpada na abonament

 

Anonim

Nie dotyczy

wyłączenie usługi płatności w google play


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

wyłączenie usługi płatności w google play

Tak, to co wyżej podałem, to jest abonament. Usługa Dolicz do rachunku w Orange, działa tylko na abonamencie. Jeżeli byś widział Zamów z Orange (to jest co innego niż Dolicz do rachunku, z którego próbujesz skorzystać), to działa to w ofercie na kartę też. Więcej o tym tutaj: http://www.orange.pl/kid,4003931783,id,4003931811,article.html Jednakże nie wszędzie ta metoda jest dostępna.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

wyłączenie usługi płatności w google play

Karty google play są dosyć drogie (min 50 zł) i mało dostępne.

W Polsce trwa obecnie stopniowe dodawanie na konta płatności w Google Play poprzez kod paysafecard. On jest częściej dostępny i minimalna kwota to 20 zł.
Lista punktów gdzie można kupić https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/wyszukiwanie-punktow-sprzedazy/
Są to m.in. poczty, żabki, bankomaty euronet, wybrane salone Orange z terminalami do płatności itp itd.

Warto przed zakupem sprawdzić czy na własnym koncie już mamy taką opcję.

ss.png