Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wielki bałagan


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

wielki bałagan

Jak to możliwe, że konsultanci ustalają nowe warunkni przedłużenia umowy a potem nie wprowadzają zmian do systemu....??? a za chwilę na koncie pojawia się info, że umowa jest przedłużona bez mojej wiedzy????jakaś masakra

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32698
  • 38281
  • 1382

wielki bałagan

W Orange są różne systemy i nie każdy doradca od razu widzi wszystkie zamówienia. Jeśli jest coś nie tak, złóż reklamację.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

wielki bałagan

Ta firma to chaos jest. Też teraz przedłużałem umowę i ręce opadają jeden konsultant mówił co innego niż drugi. W tej firmie nie ma żadnego zarządzania. Konto orange na stronie nie wyświetla u mnie w ogóle żadnej umowy. Dobrze, że papier mam w domu. Nikt żadnych danych nie wprowadził na moje konto w necie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

wielki bałagan

Jest to działanie celowe. Ja też mam z mimi problem, nie mogę się z nimi rozejść. Miałem nr tel stacjonarnego jako łącze do internetu. Od kilku miesięcy jestem w Play i tam jest ok. A w orange cały czas przysyłają mi faktury, że umowa trwa. Teraz się nie dziwię, że mają do zapłacenia 30 mln odszkodowania i kary za swoje nieuczciwe działanie.
Anonim

Nie dotyczy

wielki bałagan

Wydaje mi się że nie jest tak źle jak się Wam wydaje, może jesteście tym procentem u których wystąpiły jakieś problemy systemowe - na tyle milionów klientów nei da się poprowadzić wszystkiego na 100% bez błedów. Ja za to miałem ogromne nieprzyjemne przygody z Play i....tak więc wszędzie dobrze gdzie nas nie ma 🙂