Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rozwiąznie umowy o usługi stacjonarne


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

rozwiąznie umowy o usługi stacjonarne

witam,mam problem, nie mogę dodzwonićsię do zadnego komsultanta a chciałabym rozwiązać umowe o tel stacjonarny,korzystala z niego babcia ktora zmarła niedawno,jestem właścicielka mieszkania i nie chce kontunuowac dluzej umowy,czy jest moze jakis sdres  mail naktory moge wysłać formularz odstapienia od umowy ?

6 ODPOW. 6

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

rozwiąznie umowy o usługi stacjonarne

Jeżeli umowa stoi na Ciebie, to jedyna droga to salon lub infolinia, nie ma innej drogi, elektronicznej na pewno nie, niestety teraz infolinia jest przeciążona, dużo się nie poradzi

Otwarte salony można sprawdzić na https://salony.orange.pl/ .

Jeśli umowa stała na babcię, to trzeba i tak dostarczyć akt zgonu do salonu, innej drogi nie ma.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

rozwiąznie umowy o usługi stacjonarne

@Agata0809 jeżeli umowa na telefon stacjonarny była na babcie, to najszybciej rozwiążesz umowę przedstawiając akt zgonu w salonie. Na infolinii nie wypowiesz umowy.

 

Jeżeli umowa na telefon stacjonarny jest na Ciebie i umowa na czas nieokreślony, to możesz wypowiedzieć umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

 

Jeżeli umowa jest na Ciebie na czas określony, to przy wypowiedzeniu umowy przed czasem oznaczonym zostanie naliczona kara umowna.

 

Najszybciej wszelkie formalności załatwisz w salonie Orange. Orange z e-maila zrezygnował i tą drogą nie dostarczysz żadnych dokumentów. Możesz spróbować na czacie dostarczyć załączniki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

rozwiąznie umowy o usługi stacjonarne

Można też wysłać akt zgonu z pismem przewodnim na adres pocztowy:

Orange Polska S.A.
ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

rozwiąznie umowy o usługi stacjonarne

Wysłanie pocztą jak najbardziej, ale nie w tej sytuacji, gdzie pod pocztą trzeba wystać godzinę i jeszcze trzeba się zmieścić między godzinami 8-15, co w moim przypadku wiąże się z koniecznością wzięcia wolnego z pracy, żeby tylko list wysłać.

 

Dlatego rozwiązania wysyłki listowej nie brałem teraz pod uwagę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

rozwiąznie umowy o usługi stacjonarne

Do salonów Orange też są kolejki.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

rozwiąznie umowy o usługi stacjonarne

To chyba u mnie salon odmieniec, bo kolejek nie ma, ale godziny otwarcia też mocno skrócone. Ciekawe, czy przez czat przyjęli by wypowiedzenie z załączonymi skanami dokumentów? Przecież obecnie trzeba korzystać z udogodnień elektronicznych, np czat, skoro nie ma e-maila, a nie osobiście nosić dokumenty w miejsca publiczne, żeby dostarczyć dokumenty do operatora.