Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rozmowy międzynarodowe w 1 strefie po 15 czerwca


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

rozmowy międzynarodowe w 1 strefie po 15 czerwca

witam

często dzwonię lub odbieram połączenia z nr austriackiego (również z sieci orange). Moje pytanie dotyczy ceny za połączenie po  15 czerwca...czy ze wględu na to że Austria jest  1 strefie to połączenia będą rozliczane jak krajowe czy jednak będą jakieś  opłaty? I jak zostaną rozliczone połączenia jak np ja będę za granicą w 1 strefie i będę dzownić na ten numer??

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

rozmowy międzynarodowe w 1 strefie po 15 czerwca

Z Twojej wypowiedzi rozumiem ze używasz austriackiej karty sim?? Tak więc szukaj cenników u swojego operatora w Austrii.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38286
  • 1382

rozmowy międzynarodowe w 1 strefie po 15 czerwca

Orange w Austrii jest obecnie pod nazwą "3". Szczegóły na stronie https://www.drei.at/de/planet3/3blog/3life/roaming.html

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

rozmowy międzynarodowe w 1 strefie po 15 czerwca

nie ja dzwonię z polskiej karty sim na austriacką do osoby która mieszka w Austrii 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38286
  • 1382

rozmowy międzynarodowe w 1 strefie po 15 czerwca

Jeśli dzwonisz z polskiej karty z Polski na austriacki numer, to nic się nie zmienia. Zmiany nie dotyczą połączeń międzynarodowych wykonywanych z Polski.

Zespół Nasz Orange
  • 2965
  • 12164
  • 151

rozmowy międzynarodowe w 1 strefie po 15 czerwca

@Megan79
jeżeli któryś z powyższych wpisów był dla Ciebie przydatny - śmiało oznacz go przez │→ Zaakceptuj jako rozwiązanieEmotikon: Szczęśliwy. Dzięki temu inni (z podobnym pytaniem) będą mogli łatwiej na niego trafić Bardzo szczęśliwy kot.