Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rezygnacja z Orange Love a zniżki


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

rezygnacja z Orange Love a zniżki

Witam serdecznie w Sierpniu kończy mi się umowa na orange love (TV, Internet, tel. domowy).
To nie jest tak że ja nie chciał bym przedłużenia bo chce po prostu najtańszy pakiet jaki jest czyli za 98zł ale podobno jak go wezme to stracę 20zł zniżki na abonament telefoniczny czyli z 55zł poszło by aż na 75zł nie wiem co ma wspólnego jedno z drugim. Teraz mam najwyższy pakiet za ktory płace aż 240zł z canal+ select oraz internet 1Gb/s usilnie próbują mi wmówić że jak przejde na najniższy to bedzie to niekorzystne dla mnie. Co się stanie jak umowa mi się skończy nie dogadam się z nimi więc jej nie przedłużę ale pakiet Canal+ kończy się aż w 2022 roku czy on tez wygasnie automatycznie z dniem zaprzestania korzystania z usług w sierpniu?

 

 

_________________

*Temat przeniesiony z działu Telewizja i doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech

21 ODPOW. 21

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

rezygnacja z Orange Love

@SEVEN7 możesz nic nie robić, umowa powinna się przedłużyć na czas nieokreślony. Potem wypowiedzenie można złożyć w każdej chwili z miesięcznym okresem wypowiedzenia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 614

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@SEVEN7  warto jednak się zorientować i dopytać czy masz tzw APO czyli automatyczne przedłużenie umowy. Warto złożyć wypowiedzenie, wraz z upływem trwania umowy, tym bardziej że masz ma to czas. Wtedy wyjaśnisz ten canal+...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

rezygnacja z Orange Love a zniżki

i ten pakiet canal+ też sie wypowie bez żadnej kary? ja tylko nie rozumie czemu usilnie chca mi wepchać coś czego ja nie chce a jak wezme ten pakiet za 98zł to strace ulgi, bo co? bo tak? hmm


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 614

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@SEVEN7 na tym polega sprzedaż...Ty nie musisz nic brać, chyba, że ten canal+ będzie obligował, ale to zależy od umowy. Teraz nie mam kogo zapytać, ale mój guru od BOK będzie w poniedziałek...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@agat13 to ten canal + może mnie zmusić do przedłużenia umowy? to był by dramat może jakaś reklamacja by pomogła?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@SEVEN7  jeżeli złożysz wypowiedzenie i nie będziesz chciał kontynuować umowy to za ten pakiet Canal+ zapłacisz karę adekwatną do liczby miesięcy do końca zobowiązania.

Łatwo sprawdzisz jaką karę zapłacisz wchodząc na swoje konto w Mój Orange, klikając "Umowy i urządzenia", pod sekcją "Usługi, rabaty i miesięczne zobowiązania" jest "klik" "Pokaż karę za rozwiązanie umowy" później wyświetlą Ci się pakiety i kalendarz, zaznaczając odpowiednie uzyskasz informację o kwocie kary.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@SEVEN7  Witam, Podaj szczegóły umowy pakietu love, jaki to pakiet tv itp. . Czy Canal+ jest w Love, czy osobną umową np. Jeśli Canal + osobno, to rozwiązanie umowy głównej na tv, powoduję wygaśnięcie umowy na Canal + bez opłat.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@Citi2017  mi się jednak wydaje że jeżeli wziął Canal+ ze zobowiązaniem to nie uniknie kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy na ten pakiet (chyba że jest to opcja dodatkowa bez zobowiązania).


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@slav72  Dla tego pytam o szczegóły umowy  😉 Po za tym  Jeśli umowy były oddzielne, to kary za Canal + nie będzie. Warto poczytać regulamin. Brak usługi głównej (tv) oznacza wygaśnięcie umowy. Kodeks cywilny mówi o tym, że wtedy kary nie może być, bo wygaśnięcie to nierozwiązanie. Szczegół, które wymagają weryfikacji.