Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rezygnacja telefonu stacjonarnego

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

rezygnacja telefonu stacjonarnego

Witam. Najbliższym czasie mam zamiar.napisać rezygnację telefonu stacjonarnego.tylko nie wiem co spisać tym miejscu. NR telefonu czy NR umowy patrz link https://tinyurl.com/vywdx6b


Przechwytywanie.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

rezygnacja telefonu stacjonarnego

@bytom2009 sprawdź jeszcze ceny przed rezygnacja z telefonu stacjonarnego.

Jak dobrze pamiętam, to bardziej opłacało się zawiesić numer stacjonarny, niż ponosić opłatę za dzierżawienie linii telefonicznej do usługi internetowej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

rezygnacja telefonu stacjonarnego

@bytom2009 jeżeli na umowie masz tylko numer telefonu stacjonarnego, to bez różnicy, Ja wpisałbym oba numery.

Jeżeli na umowie masz więcej usług, to dokładnie trzeba zaznaczyć, że rezygnujesz z numeru stacjonarnego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

rezygnacja telefonu stacjonarnego

mam jeszcze internet a chcę zrezygnować tylko telefonu  no to spisze nr telefonu i umowy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

rezygnacja telefonu stacjonarnego

@bytom2009 sprawdź jeszcze ceny przed rezygnacja z telefonu stacjonarnego.

Jak dobrze pamiętam, to bardziej opłacało się zawiesić numer stacjonarny, niż ponosić opłatę za dzierżawienie linii telefonicznej do usługi internetowej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

rezygnacja telefonu stacjonarnego

teraz płacie za abonament telefon stacjonarny 32 zł i za internet 41 zł to razem 75 zł bo jeszcze rozmowa a telefon trzymałem tylko do internetu jak rezygnuje telefonu to jeszcze dojdzie mi 10 zł za utrzymanie linii po rezygnacji telefonu stacjonarnego mam zamiar wziąć abonament komórkowy