Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Blokada Prezentacji Numeru" nie działa (linia stacjonarna)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

"Blokada Prezentacji Numeru" nie działa (linia stacjonarna)

Coś się udało? czy poszło zgłoszenie techniczne?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

"Blokada Prezentacji Numeru" nie działa (linia stacjonarna)

@Piotrekk85 Na razie żadnych zmian czy nowych informacji.

Po kolejnych perypetiach w trakcie czterech (oczywiście płatnych) rozmów telefonicznych z BOK, przyjęto zgłoszenie, ale nie wiem co będzie wokół tego robione ...

 

Aby do zimy ... 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

"Blokada Prezentacji Numeru" nie działa (linia stacjonarna)

Ja jestem dobrej myśli. Podejrzewam że masz numer więcej niż 5 lat i coś się zawiesiło. Ale zwykle szybko to się naprawia.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

"Blokada Prezentacji Numeru" nie działa (linia stacjonarna)

Tak, jest starszy.

Mam nadzieję, że Twój optymizm ciałem się stanie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

"Blokada Prezentacji Numeru" nie działa (linia stacjonarna)

@Mi7osz, mnie jeszcze jedna myśl świtnęłaEmotikon: Mrugający Też mam starszy i zmieniony, ponieważ poprzedni numer widniał w książce telefonicznej, więc przy zmianie numeru zastrzegłem, by nie był ujęty w spisie. Może dlatego dostępne opcje na koncie nie skutkują niczym? Wg. mojej skromnej wiedzy, działają dwa systemy teleinformatyczne i nie wszystko zostało podciągnięte po nowemu. Przykładem niech będzie zero przed prefiksem. Sprawdzałem przed chwilą.  Jeżeli się mylę, to niech ktoś bardziej "oblatany" wyprowadzi mnie z błędu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

"Blokada Prezentacji Numeru" nie działa (linia stacjonarna)

To raczej wynika z faktu, że tych systemów jest bardzo wiele i ktoś mógł założyć "ukrycie" numeru w systemie "głębokim" i trzeba to naprawić i uspójnić dane.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

"Blokada Prezentacji Numeru" nie działa (linia stacjonarna)

@Anonim Dostępne opcje, nie skutkujące niczym, zawsze cieszą. Przynajmniej wiesz, że niczego nie popsujesz jak sobie poklikasz ...

 

I wznosi model biznesowy na wyższy poziom, bo jeszcze można zarobić na kliencie dzwoniącym do BOK po kilkanaście razy.

Proponowałbym dodanie następnej opcji "Włączenie możliwości działania pozostałych opcji". Tylko z tego wynika, że ta opcja musiałaby być włączona ... zanim dało by się ją włączyć ...

 

Do tego zatrudniona na Czacie Pani konsultantka, która z uporem godnym podziwu,  postuluje tydzień po tygodniu by włączyć opcję " Prezentacja Numeru" która robi coś kompletnie innego ...

 

(...)

 

Ja: - Potrzebuję by mój numer był widoczny dla osoby do której dzwonię.

Pani: - To musi Pan włączyć Prezentację nr.

 

(...)

 

 - A czym zatem jest "Zastrzeżenie Numeru"?

 - że nr jest niewidoczny dla osoby do, której Pan dzwoni.

- To jaka jest różnica pomiędzy "Zastrzeżenie Numeru" a "Prezentacja numeru"?

- proszę Pana jak ma Pan włączoną Prezentację nr to jak będzie Pan dzwonił to nr będzie widoczny dla każdej osoby, do której Pan zadzwoni. Zastrzeżenie nr to jest w momencie kiedy nie chce Pan, aby nr był w widoczny.

- Proszę o potwierdzenie, czy nadal jesteśmy w kontakcie?

(...)

No ale efekt jest, kilka razy 3,69 zł zainkasowane za permanentne włączanie opcji, które nie do tego są co potrzeba, a po za tym i tak nie działają ...