Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pytania do zmian w ofercie Orange Love i Funpack


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

pytania do zmian w ofercie Orange Love i Funpack

@Piotrekk85jednak nie do końca tak jest jak napisałeś. Jest inaczej. Znacznie ciekawiej.

Niektóre pakiety zniknęły, niektóre się pojawiły. Inne zostały zmodyfikowane. Zniknął pakiet Polsatu. Pakiet HBO nie zniknął. Pakiet Eleven się pojawił. Pakiet Extra+ został zmodyfikowany. Nie jestem 100% pewien ale wydaje mi się że pakiet Optymalny (aktywny) też został zmodyfikowany - z tego by wynikało że jednak "stare" umowy dostaną, przynajmnie w jakimś stopniu "nowe" pakiety.

Naturalnie (?) na razie jest niezły bałagan, i można zarówno zobaczyć spójną z tym co napisłem powyżej sugestię zamówienia pakietu Extra+ przy próbie wejścia na któryś z kanałów który tam "zmigrował", jak i takie kwiatki:

FJIMG_20210726_214508.jpg

 ... sugerujące że pakiet Polsat nadal istnieje (ale nie ma go na liście więc przynajmniej przez dekoder zamówić się go nie da).

Ale najfajniejszą propozycję dostałem przy próbie wejścia na kanał Polsat2:

FJIMG_20210726_221038.jpg

 Mam sobie zamówić pakiet "Telewizja", mniejsza już z tym że nie o ten kanał chodzi...

Tak że zrobił się niezły bałagan, mam nadzieję że to zostanie poprawione.

Nie wygląda na to, żeby docelowo wersje pakietów miały zależeć od terminu podpisania umowy, raczej w tym wypadku zmiany obejmą wszystkich i nazwy pakietów pozostaną spójne.

Oczywiście mogę się mylić, na razie do BOK się z tym nie udam, sprawdzę jeszcze na MO choć nie spodziewam się tam żadnych rewelacji.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

pytania do zmian w ofercie Orange Love i Funpack

W uzupełnieniu:

Po wizycie w MO widzę że zmiany są i tam. Pakiet "Telewizja" to teraz chyba nowa nazwa starego pakietu "Optymalnego". Zawartość pakietu Komfortowego i Extra+ są tak podobne że trudno się zorientować czym się różnią, wiele kanałów jest w obu pakietach. Pakiet HBO definitywnie nie zniknął i nie został włączony do niczego także na MO. Widzę też niespójności w okresach promocyjnych: wyświetlają się inne dane na dekoderze a inne na MO.

Bałagan!

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

pytania do zmian w ofercie Orange Love i Funpack

W całym tym bałaganie będzie pewna spójność, będzie gorzej i drożej. Śmiem zrobić porównanie do innego francuza, jak to było swego czasu? - acha, stwierdzam że klienci/abonenci mogą nie zrozumieć oferty 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

pytania do zmian w ofercie Orange Love i Funpack

@slav72Fakt, to są po prostu podwyżki a cała reszta to zasłona dymna. Ale sensu żąglowania kanałami w istniejących pakietach nie rozumiem. Nic z tego nie wynika poza ogólnym chaosem. No może to część tej zasłony, nie wiem. Tylko że to jest tak, że zdaje się mam przez to kilka kanałów więcej niż miałem. Powinienem się cieszyć. Ale się nie cieszę bo nie mogę się zorientować co właściwie się dzieje (a te ewentualne kanały polsatowskie ktore spadly do niższego pakietu to raczej i tak nie doczekają się oglądania).