Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przeniesienie numeru z orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

przeniesienie numeru z orange

Hej obecnie mam Orange love Standard za 109,99 jakiś czas temu wziołem mnp z play do orange . numer kosztować miał 25 zł , skonczyla mi sie umowa na love której nie chce przedłużać i chce przenieś internet i numer z love do innego operatora  . a chce zostawić ten ktory przeniosłem i tu pytanie co stanie sie z ostatnim numerem który zostanie w Orange czy koszt abonamentu wzrosnie czy dalej zostanie 25 zł

Pozdrawiam

 

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

przeniesienie numeru z orange

Na forum wiele nie sprawdzimy bo nikt nie ma wglądu w zaplecze.

Jedna komórka jest w Love. Druga - w jakim planie?

To jakiego operatora chcesz przenieść internet? to ma być na "kablach" orange czy na innych?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

przeniesienie numeru z orange

Hej ten numer jest w planie 45 , chce przenies internet do innego operatora i ten numer drugi z love tez 😛

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

przeniesienie numeru z orange

@edekslawek po przeniesieniu z pakietu OL numeru i Internetu, numer z planu za 45 PLN będzie tyle kosztował, zamiast 25 PLN.

 

Czy internet z pakietu OL jest mobilny, czy stacjonarny?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

przeniesienie numeru z orange

Najlepiej najpierw złożyć z przeniesnie komórek. One nie są razem, więc można je jednocześniej przenosić. Jak będzie potwierdzona data przeniesienia komórek, można działać z internetem.

Ale nie wiem czy to na tym samym łączu, czy jakieś inne? od tego zależy tryb

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

przeniesienie numeru z orange


love2.png

love.png

 

love20.png

 

dodałem zrzuty ekranu z moj orange

 

_________________

*Scalenie treści z postów - moderator Wojciech.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

przeniesienie numeru z orange

ukryj numery seryjne sim 🙂

Plan mobilny pozostanie jak pisał @ketrasaArtur. Go jeszcze nie przeniesiesz, chyba, że z karą.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

przeniesienie numeru z orange

czyli rozumiem ze abo bedzie kosztował 45 .zamiast 25 bo strace rabat z tytulu Orange Love 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

przeniesienie numeru z orange

@edekslawek numer komórkowy z pakietu OL przyniesiesz do innego operatora bez problemów, natomiast numeru z Internetu domowego LTE nie bardzo da się przenieść, bo to taryfa DATA, a Orange nie bardzo chce oddawać takie numery.

 

Miałem około rok temu podobną sytuację. Złożyłem wniosek na przeniesienie obu numerów z pakietu OL oraz dodatkowo na numer internetowy złożyłem wypowiedzenie w salonie Orange. Z określoną datą oba numery zostały przeniesione do nowego operatora. Udało się.

 

Dokładnie tak, numer który zostanie w Orange, abonament wzrośnie do 45 PLN.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

przeniesienie numeru z orange

ok a ten numer co zostanie bedzie kosztował 45 zł ? mozna zlozyć rezygnacje przez email ? czy przez czat czy tylko salon