Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

przedłużenie umowy

Niestety nic nie znalazłem,dostałem ten kod sms-em z sieci, skorzystałem z linku podanego w wiadomości wybrałem to co mnie interesuje i chciałem użyć kodu i nie ma takiej możliwości czyli lipa kolejny wał na starych klientach


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

przedłużenie umowy

@amen69 możesz spróbować się podpytać na infolinii: 510 100 100 lub napisać na czacie w tej sprawie. Może więcej informacji uda się uzyskać.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

przedłużenie umowy

@amen69Cześć. Jeśli możesz powiedzieć. Skąd dostałeś kod? Jak go wygenerowałeś? Jaki był opis przy kodzie w sensie do jakiej oferty z jakimi urządzeniami możesz go wykorzystać? Jaka wartość kodu? Kod jest to obniżki abonamentu czy urządzenia? Piszesz bardzo ogólnikowo i ciężko się tu do czegokolwiek odnieść.

 

Pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

przedłużenie umowy

Z mojego wywiadu rabat działa tylko w takich zestawach:
Samsung Galaxy A10 za 25 zł/mies. w Planie Mobilnym 45,
Huawei P smart 2019 za 19 zł/mies. w Planie Mobilnym 55,
Samsung Galaxy A40 za 18 zł/mies. w Planie Mobilnym 75.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

przedłużenie umowy

@Arti_Kn_PlJeśli kod był z oferty dla przyjaciół to dorzuciłbym jeszcze info o Orange Love. Ważność kodu była do 31 marca.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

przedłużenie umowy

Kod ważny do 17.04. dla przedłużających w planach mobilnych. Jakaś jednorazowa akcja mms-owa

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

przedłużenie umowy

@amen69 to całkiem wiarygodne, co napisał @Arti_Kn_Pl. Temu kod nie zadziałał.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

przedłużenie umowy

Zwykły sms z informacją że jest to kod dla planu mobilnego dla przdłużających umowe i tyle,zreszta nieważne nie działa to nie działa ,pewnie masz racje że to dlatego że nie wybrałem tego czego oczekiwała sieć, tylko żal że tak traktuje się starych klientów,pozdro dla wzystkich